Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 1.5 éves cicám. Miért...

Van egy 1.5 éves cicám. Miért hány?

Figyelt kérdés

Van egy 1.5éves ivartalanított kislány cicám. Sajnos epilepsziás. De gyógyszerrel(stazepine-nel) kordában lehet tartani. Mostanában viszont amint megeszi a kaját, kb. 10perc múlva már hányja is ki. Szegény le van fogyva. (Az orvosunk szabin van, ezért nem vittük el eddig hozzá. A másikhoz pedig nem akarom,mert nem ismeri.) Hétfőn mindenképp elviszem.

Semmi nem látszik a hányadékban. (2hete lett féregtelenítve.)

köszönöm előre is a válaszokat.


2009. ápr. 25. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 cica van, az egyik hány néha, a másik nem. sokat idegeskedtünk, hogy vajon mitől lehet, aztán rájöttünk, hogy túl gyorsan eszik, nem rágja meg rendesen a kaját (konzervet szoktak kapni, amiben eleve fel van darabolva a husi). aztán átálltunk a "pástétom-állagú" konzervre, azóta nincs ilyen baj. lehet nálatok is ez van, egy próbát megér.
2009. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő kifejezetten lassan eszik. Csak győzzük kivárni:)

Kb. 2 napja bármit eszik kijön belőle.

2009. ápr. 25. 16:44
 3/6 anonim válasza:
Próbáljatok adni neki Normaflort (embereknek való, helyre állítja a bélflórát), az rendbe teszi a gyomrát ha ott a baj. Persze csak egy fél, vagy negyed ampullával. Próbáld meg itatni is egy kicsit, nehogy kiszáradjon. Lehet csak szimpla gyomorrontása.
2009. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "mostanában"? Ha ez a hányás már régóta tart és rendszeres, ráadásul, mint írod fogyott is, akkor valami nagyon nincs rendben szegénykével, nem hiszem, hogy egy szimpla gyomorrontásról lenne szó. Én biztos elvinném orvoshoz, sajnos jobb tanáccsal nem tudok szolgálni.
2009. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem adtok neki kaja mellé tejet is? Néhány macsek kifejezetten érzékeny rá, először én sem értettem, hogy az enyém miért hány állandóan, aztán akkor döbbentem rá, hogy a tej az oka, amikor csak magában tejet kapott délután.

Remélem rendbe jön szegény......

2009. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kb. 2-3napja. Nem tudtuk elvinni, mert szabin van az orvosa. A másik meg nem ismeri a cicát, és hozzá úgy őszintén nem is vinném.

Tejet nem kapott a cica, mert hasmenése van tőle. Nem szoktunk neki adni.

2009. ápr. 26. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!