Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Próbáltátok már a cicátoknál...

Próbáltátok már a cicátoknál a macskáknak készült Béres cseppet?

Figyelt kérdés

Mentett cicám van, akit macskanáthásan találtam (nagyon rosszul nézett ki, alig maradt meg), és bár ennek már majdnem egy éve, tüsszögni még mindig tüsszög, és valamilyen szinten mindig taknyos szegény.


Azt mondja az állatorvos, hogy Ő mindig fogékonyabb lesz a betegségekre, és nem kizárt, hogy ez a szintű nátha meg is marad. Egyébként már nagyon jól néz ki, szép a szőre, és a kedve is jó, a szeme maradt csak homályos, de hála Istennek nem lett vak, csak látássérült.


Arra gondoltam, segítenék Neki erősíteni az immunrendszerét.

Van valakinek esetleg tapasztalata a macska Béres cseppről?


2011. szept. 23. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

minden immunredszer erősítő vitamin jó!!!!

..főleg a Béres!!!!!!

...rosszat nem teszel vele az biztos!!!!!!!

...GIMPET Multivitamin paszta ez is nagyon jó és imádják a macskák,napi 5 cm kell neki adni,tele van vitaminnal.

..rendesen meghozza az étvágyát,csak ajánlani tudom!!!!

...ezt vedd inkább piacon,ahol állateledeles van,mert sokkal olcsóbb!!!!

2011. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi pont most fejeztünk be egy kúrát.

A kiscicám egymás után többször beteg lett. Egy húgyhólyag gyulladás, majd egy hónappal később egy bélgyulladás.

A doki javasolta a bérescseppet, hogy picit erősebb legyen. Azóta nem lett beteg, bár ez csak három hónapja volt.

3 hónapig lehet adni, aztán szünetet kell tartani, és utána mehet megint 3 hónap.

Én biztosan továbbra is adni fogom neki.

2011. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!