Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharagudott vajon a cicám?

Megharagudott vajon a cicám?

Figyelt kérdés
2 éves ivartalanitott cicámat,sajnos el kellett költöztetni anyukámékhoz,mert kisbabám lesz,és a lakás túl kicsi hogy megtartsam a cicát. Kis kora óta hordtam öt oda,mert ott tudott szabadon lenni,tehát a hely nem volt neki ismeretlen. Elsö nap nagyon \'sirt\',mikor mentem másnap láthatóan nagyon örült nekem,de mikor rádöbbent hogy aznap sem viszem haza...hát azóta ha megyek anyáékhoz a macska elö sem jön nekem,ügyet se vet rám,mintha haragudna. Lehetséges ez? Hogy egy macska megharagudjon? Nagyon imádom öt,és eddig ö is engem... :(
2009. ápr. 25. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megharagudott... Amikor nekem el kellett ajándékoznom a macskáimat vidékre, akkor ők is nagyon megharagudtak és kezelhetetlenné váltak, majd később elszöktek attól a háztól... A lány macskám meg a vidéki ház előtti újra kifeküdt magától és nem is volt hajlandó felkelni semmire és nem is ment el, ha elvitték onnan akkor visszament és így egyszer elütötte egy autó. =(
2009. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én macsekom egyre jobban érzi magát anyáéknál,ugyhogy remélem nem lesz baja! :( Én rosszabbul viselem hogy nincs velem,és hogy duzzog rám!
2009. ápr. 25. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
A cicák nagyon tudnak ragaszkodni? Mit vártál, hogy elpaterolod otthonról, és ugyanúgy fog rajongani érted? Nyugodtan hazavihetnéd, a szomszédunkban orvos házaspár lakik, és múltkor a 10 hónapos unoka ágyában aludt az egyik cica. Én és az öcsém is úgy nőttünk fel, hogy állandóan a macskát cibáltuk, semmi bajunk nem lett tőle.
2009. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a lakás nagyon kicsi,minden meg volt neki engedve,lehet hogy titeket nem zavart,de engem zavarna ha a pici babámra ugrálna!
2009. ápr. 25. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg úgy gondolja, hogy te már nem szereted, ezért tetted ki a szűrét. Mellesleg a macskák nem ugrálnak a kisbabákon, inkább félnek tőlük és messziről szemlélik őket. Én sosem válnék meg a macskáimtól, még a gyerekem miatt sem, bár ez úgyis mindegy, mert nem lesz gyerekem.:D
2009. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam a tvben egy filmet ami olyan állatokról szólt akik megmentették a gazdájuk életét.Volt benne egy házaspár akik acicájuknak köszönhették a picibabájuk életét mert nagyon sírt amikor baba elvesztette az eszméletét .Az én cicám is inkább csak távolról figyeli a gyerekeket
2009. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Hát...én nem tudnék megválni a cicámtól,bár nem tervezek a közeljövőben gyereket,de nem hiszem,hogyha betartjátok az alapvető higiéniás dolgokat,semmi baja nem lesz a babának,nem hiszem,hogy bántaná,vagy ilyesmi!

Egyébként meg az én cicámnak van egy majdnem plafonig érő bútora,ami a fél szobát elfoglalja szinte,és mi sem lakunk nagy lakásban:)Szóval lehet,hogy haragszik rád szegény,de azért ez érthető valahol,nem?

2009. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze érthetö...különben én meg akartam tartani,de a párom nem engedi. Ö nem annyira macskás...de végülis igaza van,minden tiszta ször,sokszor a kajából bányásztam ki a szörét,és ezt nem tudnám elkerülni. Ugyhogy akármit mondtok,ez nem lenne jó a babának. Amugy meg sokat sirtam,mert hiányzik! :(
2009. ápr. 26. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy idő után beletörödik ha látogatod akkor nem fog rád haragudni elmulik és természetesnek veszi majd hogy ott él .

Megértem hogy egy kicsi helyen nem lehet macskát tartani kisbabával.

Gondolom udvar sincs vagy csak kicsi.

Helyesen döntöttél így lesz a legjobb neked és családodnak és anyukádék is ha szeretik a cicát akkor a cicusnak sem nagy gond eleinte "kiveri a balhét " DE HOZZÁSZOKIK.

2009. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi,hogy egyet értesz velem... :) nincs udvarunk,emeleten lakunk,erkély sincs. Azóta hozzá szokott,söt nagyon élvezi a kinti életet. Az elsö sebecskéjét is megszerezte,ugyhogy már nagy cica! hihi
2009. ápr. 27. 02:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!