Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok olyan almot ami...

Írnátok olyan almot ami garantáltan elegendő 2 macskának egy hónapra és max 3500HUF, és nem büdös EGYÁLTALÁN?

Figyelt kérdés
Ne a gagyikat írjátok kérlek mert már mindet próbáltam, köszönöm előre is a válaszokat és megy a zöld mancs a tippekért
2011. szept. 23. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem az alom büdös... XD

Amúgy szerintem nagyobb almosdobozt tegyél a macskáidnak és akkor nem lesz olyan szagos. Lényegében bármilyen alom jó nem az árát kell nézni hanem hogy ne legyen túl nagy darabos..

2011. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi azért ennyire nem egyszerű :D Mint mondtam sokfélét próbáltam már pontosan tudom milyen különbségek vannak a gagyi, olcsó és drága almok között, ég és föld!!


A problémám h nem találtam meg azt ami bírja egy hónapig, 6000-em meg nincs sajnos havonta.

2011. szept. 23. 21:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-s coshida-t probaltad mar? nekem az volt, ami bejott a nem szilikatosok kozott.
2011. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsd ki minden nap és akkor nem lesz gond. Nem kell az egész almot naponta cserélni, elég ha a kakit meg a pisiset kiveszed erre való kislapáttal.
2011. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és tegyél alá újságpapírt, hogy az alomtartó ne legyen dzsuvás.
2011. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a takarítsd naponta az almot típusú baromságoktól könyörögve kérlek kíméljetek!!! Napi 2x tisztítom azt a rohadt almot!
2011. szept. 23. 21:28
 7/18 A kérdező kommentje:
A Lidl-set már próbáltam igen, nem volt rossz de valami még jobbat keresek, köszi :D
2011. szept. 23. 21:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Talan, probalkozhatsz meg zart, aktivszenes alomtalcaval is. Az is segithet.
2011. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az van :D Igazából most nem büdös, tehát nem az a baj, hanem az h a gatyám is rámegy a jelenlegi alomra amit használok :/ Szilikagéles, de egy csomag a két macskának egy hétig jó, ez azt jelenti h ey hónapra minimum 4 kell, az 4x1600, elég gáz, szóval ezért keresek olcsóbbat ami jó
2011. szept. 23. 21:40
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Vagy mégis honnan kellett volna tudnom hogy hányszor tisztítod az almot? Gondolkodjál már! Örülj h egyáltalán elolvastam ezt a szemétdombot amit ideköptél!
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!