Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe tudok még adni egy 2...

Örökbe tudok még adni egy 2 éves ivartalanított, lakásban tartott cicát?

Figyelt kérdés

Van egy cicám akit családi okok miatt nem tarthatok meg. HA menhelyre viszem, nem biztos hogy találnak neki gazdit, de ha találnak is, nem garantálja semmi hogy szobacica lesz továbbra is. Én pedig csak szobacicának ajánlom... mindig is az volt. És szeretném ha minél jobb helye lenne továbbra is.

Hogy keressek neki gazdit Nyíregyházán?


2011. szept. 24. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

no comment...

keress

2011. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Tudom hogy ez off lesz de nem bírom megállni... Miért nem lehet végre felfogni hogy az állat nem egy bútordarab vagy dísztárgy amitől ha az kényelmetlenné vált, megszabadulhatsz. Ha egyszer magadhoz vetted akkor gondoskodnod is kell róla. Normál esetben nem is szabadna megfordulni ilyen a fejedben, én sosem tudnám elajándékozni a macskáimat, csak ha a halálos ágyamon feküdnék max. Nem tudom felfogni ésszel, komolyan...
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nem bútordarab, de arra nem gondolsz hogy önhibámon kívűl kerültem olyan helyzetbe hogy meg kell válnom tőle????

Ha egy nemtörődöm kegyetlen gazdi lennék, a cicám nem lenne ivartalanítva és lazán kidobnám az utcára, hogy lesz ami lesz..... De én próbálok jó gazdit találni neki és addig is megoldani hogy velem maradjon.......

2011. szept. 25. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán találhatsz. Én egy 12 éves rosszcsontot fogadtam örökbe, beteg néni mellől.

Hirdesd meg a neten. Vatera stb. vagy ide is rakhatsz fel képet, hátha.

2011. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen cica?Egy picit bővebben,hátha mégis valakinek...
2011. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!