Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hétfőn hozzuk el az új cicánka...

Hétfőn hozzuk el az új cicánkat. Még nem rendeltünk naki tápot. Az Acana kutyatáp mellé mit adjak neki addig? Mire van még szüksége?

Figyelt kérdés
Azt legyetek szívesek ne írjátok, hogy vegyek neki addig valami olcsó macskakaját.
2009. ápr. 26. 13:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nem akkarlak megbántani,nem kötekedni szeretnék csak: nem értem miért kell a macskának Acana KUTYTÁPOT adni . Meg,hogy még nem rendeltétek meg és,hogy ne írjuk,hogy addig valami olcsó kaját adjatk neki :ú/miért nem tudsz elmenni a boltba venni neki addig kaját?vagy szerinted a macskaboltba nincs 10-ezer forintos táp csak olcsot tudsz venni jajj te szegény nagyon sajnálom adj neki tejet ha az nem olcso akkor van két lábad(jo esetben) és esétálsz a boldba és veszel neki valami DRÁGA kaját

2009. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg.. igaza van az elsőnek. Minek egy macskának kutyatáp? Szted viccből találták ki azt, hogy külön legyen kutya meg macskatáp? Egy kutyának is meg egy macskának is másra van szüksége.

Vagy van kutyád és az eszik Acanát? Mert ha igen, akkor bocsi az előbbiekért és szerintem addig a pár napig amíg nem szerzel eledelt, addig adhatsz neki az Acanából.

Amúgy milyen tápot akarsz majd neki venni? És milyen fajta a cicus? Ezt csak kiváncsiságból kérdem.

Egyébként szerintem semmi baja nem lesz ha az Acanához keversz neki olcsóbb macska konzervet arra a pár napra, sőt szerintem az úgy jobb mint magába az Acana.

2009. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Gratulálok, te aztán szeni vagy! És a kérdésre is tudsz válaszolni! Hihhetetlen.


Igen azért adok neki kutyatápot mert van kutyám és az övé. Pár napról van szó, max. 1 hét még nem rendelem meg a macskának a kinézett Orijen tápot. Keverék kiscica, nem tudják hova tenni, utcára kerülne ezért mostantól mi leszünk a gazdái:) Szóval tisztában vagyok vele, hogy a macska tápoknak más az összetétele/energiatartalma csak ezt nem tudom miben és mennyire. Azért tettem fel a kérdést.

2009. ápr. 26. 16:09
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha már elmész a boltba olcsó macskakajáért, akkor nyugodtan vehetsz neki drágát is, mert nem csak Orijen van, ami jó, és gondolom nem csak olcsót árulnak. Vagy ha olyan helyre mész ahol csak az van, akkor ennyi erővel már mehetnél oda ahol rendes macskakaja is van. Nem hiszem, hogy van értelme ennek a bonyolításnak.
2009. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
69%
ekkora hülyeséget már bocs!olcso kaját nee xD olyan szeni vagy :D egyépként tényleg első válaszolónak igaza van tejet is adhatsz neki :D
2009. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%

A tejtől csak hasmarsa lesz szegénynek.

De olyan jó tudni, hogy valakinek ez a legnagyobb gondja, hogy tápot rendeljen a macskájának. Az enyémek sima bolti konzervet esznek meg szárazat és makkegészségesek.

De, ha ilyen sok pénzed van, akkor ne sajnáld tőle.

2009. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Bocsi eltévedtem. Azt hittem itt is vannak hozzáértők, mint kutyás témában de úgy látom tévedtem! Itt még a kérdést sem értik meg. De elmagyarázom mégegyszer hátha valaki hajlandó rá válaszolni. Csak minőségi táppal etetem a kedvenceimet (azért írtam, hogy ne olcsó szart javasoljatok). Amit kis állatkereskedésekben nem lehet kapni. Ezért rendelek. Viszont még ezt nem teszem meg addig ki szeretném egészíteni a kutyatápot amit adok neki mert a macskának másak a szükségletei. Azt szeretném tudni, hogy mivel tegyem! Tejföl? Hús? Zöldség? Miből kell neki több, mint egy kutyának??
2009. ápr. 26. 19:04
 8/45 anonim ***** válasza:
46%
Faluban laksz, hogy nem tudsz elmenni boltba? Érdekes nálunk kiboltban és még rendelőben is tudok a kutyának, macskának minőségit venni. Túlbonyolítod az egészet. Ha meg akkora gond, akkor eszi egy hétig az Acana-t. Egy hét alatt nem lesz tőle semmi baja!
2009. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
54%

tudjátok akinek annyi pénze van hogy a kisbolt nem jó!

de egyépként tejfölt tehetsz bele ne sokat

zöldséget tehetsz bele

sajtot is keveset

de ne inden nap adj neki mindenfélétössze vissza mert gyomor gondjai ehetnek!

2009. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha csak minőségi macskakaját adsz neki,a kutyatáp nem túl minőségi..egyéként tök mindegy h acanát adsz neki vagy olcsó szart.egyébként adj neki húst.hja a whiskws és a kiteket nem olcsó szar!
2009. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!