Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Fialni akar a macskám?

HELP! Fialni akar a macskám?

Figyelt kérdés
Vemhes, nem tudom hogy mennyi ideje . Kijárós macska, de este bent szoktak aludni a melléképületbe. Nagy a hasa , kivan puposodva két oldalt , és nem tudom ezt hogy mondják macskáknál , a hüvelynyílása ,hogy mondjam, kivan nyílva rés van rajta, nem olyan mint pl tegnap volt. Mert felszoktam emelni a farkát, és ránézek hogy látszik-e már valami hogy fialni akar. Most ideges, nem találja a helyét, ha meglátja a másik macskát elkezd morogni, meg fújni. Nem akarom hogy elmenjen és lefialjon valami idegen helyen. Mit tegyek ? Be tegyem oda ahol aludni szokott este? Mert elvan készítve neki a helye is ahová fialjon.
2011. szept. 30. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarod, hogy elmenjen, akkor semmiképp ne engedd el, ezt tudom tanácsolni. Ha pedig van helye, ahova szülnie kéne, akkor nyilván tereld oda, de gondolom erre rájöttél magadtól is. Mit nem tudsz végső soron?

Ja, a másik macskát meg tűntesd el a közeléből, semmi szükség most rá.

2011. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA megoldhato akkor mar ne engedd ki. Csinalj neki macskaalmot (ha nem szobatiszta ra fog jarni) Es hamarosan megellik. A masik macskara fuj az normalis. Kesziti a terepet a kicsinyeknek :) Tenyleg nem artana kulon tartani a masiktol, fo a nyugalom!
2011. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Külön raktam. De még nem fial, csak fekszik az elkészített helyén :)
2011. szept. 30. 16:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, szobatiszta :)
2011. szept. 30. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Neki is kell idő, hogy kitáguljon. Ne ijedj meg ha pl ma még nem lesz kis cica vagy neki áll dorombolni és dagasztani ellés közbe, teljesen normális reakció. A dorombolás endorfint szabadít fel benne, ami csökkenti a fájdalmat. Jah és ha megszületnek a kicsik fontos, hogy hagyjátok békén őket, különben az anyacica nem fogja szoptatni őket. Tudni fogja, hogy mit kell velük tenni :)
2011. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy külön kis helyet ahol fialhat és legyél mellette ha tudsz és ha engedi és ne engedd ki
2011. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amugy sem szaladgalna mar "mindenorasan" szoval ellesz o szepen bent. Biztos, hogy nem fog kikivankozni a szsabadba. Foleg hogy erezheti is, hogy ez jo hely a kicsiknek :)
2011. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na meglettek a cicák?
2011. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen , meglettek 5 darab :)
2011. okt. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!