Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Október 5. -én lesznek 6...

Október 5. -én lesznek 6 hónaposak a kiscicáim. Télen nem fognak elpusztulni kinn a hidegbe?

Figyelt kérdés
Kijárós macskák, kint alszanak, de nappal sokat vannak bent a lakásban. Télen nem fognak megfagyni,elpusztulni kint a hidegben? Persze van helyük, kibélelt ládában alszanak most is, kint az udvaron a terasz alatt.
2011. szept. 30. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam nem 6 , hanem 5 hónaposak lesznek a jövőhét szerdán.
2011. szept. 30. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
De hogy is....Már nem olyan kicsik.
2011. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan szelvedett hely, ami a csapadektol is vedi oket, szerintem nem lesz baj. Ha meg ropkodnek majd a minuszok esetleg lehetnek bent is egy-egy ejszakara ;)
2011. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem fog megfagyni akkor sem ha nem biztosítasz számára semmilyen helyet: meg keresi ő magának a helyét!!!
2011. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam akkor :). Viszonylag szélvédett hely , és van tető fölötte, így nem esik rájuk sem az eső, sem a hó. :)
2011. szept. 30. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is pnt ugyan ilyen idősek lesznak akkor :)

nállunk kintiek ... nappal is hagyátok öket kint h szokjanak a hidekhez :)

2011. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek is kintiek, de nappal pár órát bent szoktak lenni, de a legtöbb időt kint töltik az udvaron. :)
2011. szept. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!