Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicáim születtek. Mit...

Kiscicáim születtek. Mit adjak (probálkozzak) legeslegelsőnek adni?

Figyelt kérdés
Száraz táp,konzerv vagy mi?
2009. ápr. 27. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha most születtek akkor azokat még szoptatja az anyjuk egy ideig. Van kimondottam kiscicáknak való táp.
2009. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már hetesek.pont ma.
2009. ápr. 27. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha hetesek,az anyjuk még akkor is szoptatja...:S
2009. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
6-8 hétig szoptatja őket az anyjuk, ha ez nem történik így, nagy eséllyel lesznek betegek, vagy halottak! Én is megszívtam ezzel...
2009. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkortól adj nekik bármit is, ha már ők maguk is beleszaglásznak pl. az anyjuk ételébe. Legjobb valami folyékonnyal kezdeni, bár az enyémek tavaly odavoltak a konzervért. (Két első láb a tálban, pofi fültől-fülig maszatos, és a morgás, amit közben csaptak, haláli volt!)
2009. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Mi eleinte a kiscicáknak mindig tebepapit, azaz tejbedarát főztünk. Langyosan eléjük tenni a híg tejbepapit, imdáták! Utána lassan jöhet a szilárdabb eleség is.
2009. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a mi kiscicáink csak akkor kaptak mikor már ki tudott jönni a konyhába a szobámba születtek :D (lehet hogy vkinek gusztustalan)ja és kijöttek olyan 6-7 méterre van a szoba - konyha és beleettek a macskakajába (száraztáp) én nem tudtam rola hogy már esznek ,mikor rájöttem azaz megláttam egy kis sonka darabot adtam neki(azért neki mert a másik kettő félt kijönni és féltek a kajától) nagyon kis cikik
2009. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Am meg szoptatja az anyjuk.hja és az normális hogy úgy lefogyot az anya szülés után?pedig mindig ott van a kaja előtte!eszik is rendesen csak olyan sovány!
2009. ápr. 28. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne izgulj, visszaszedi. Szerintem talán a vemhesség után találod most egy kicsit vékonyabbnak. Én kb. 5-6 hetes cicákat kínálok meg kajával. De ezt észre fogod venni mikor vágynak már másra is, hiszen a mama kajáját fogják kóstolgatni. Volt olyan kiscicám, amelyik azonnal száraztápot kezdett enni:) Általában csirkenyakkal etetem őket, na nem a csonttal, hanem leszedem róla a husit.
2009. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Az anya cicusnak kell egy kis töblet hogy megfelelő minöségü teje legyen :)
2009. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!