Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól lehet fürdetni a...

Mikortól lehet fürdetni a kiscicát? Tudom, hogy nyalogatja magát, de fürdetni szeretném.

Figyelt kérdés
Hány hetes kortól?
2011. szept. 30. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap hoztam el a cicám, még csak 4,5-5 hetes lehet (mielőtt nekem ugranátok: anyjuk elhagyta őket, dobozban voltak a főút mellett).

Már este megfürdettük, mert muszáj volt. Kézbe fogtuk, és engedtük a vizet, a kezünkkel pedig locsoltuk rá. Kiabált, de eltűrte.

Csak arra vigyázz, nehogy megfázzon utána. Elég hamar megszárad, de addig csavard be valamibe, törcsibe, vagy ilyesmi.

2011. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 4-5 hetesen szereztem egy utcacicát, alap volt, hogy megfürdessem, mert van a háznál egy másik macska is, meg ne is legyen piszkos. Tűrte szegény, paedig alapból ideges volt az új helytől.

Hősugárzóval egy kisebb helyiséget melegíts fel és fürdés után legyen ott, amíg meg nem szárad:).

2011. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy már írták. Utána ne engedd ki amíg csontszáraz nem lesz. És arra figyelj, hogy a szemébe és a fülébe ne kerüljön víz.
2011. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!