Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Temessem el?...

Mit csináljak? Temessem el? (FELKAVARÓ kérdés)

Figyelt kérdés
Most, pár perccel ezelőtt elütött előttünk a vonat (az utcánkban megy a vonat) egy cicát. Hogy pontosabb legyek, félbevágta. tudom ez elég durva, még most is hányingerem van ettől az egésztől és remegek. Sajnos fogalmam sincs kié lehetett a cica, a környéken sokan tartanak. Most mit csináljak? Egyszerűen félek kimenni a ház elé, mert máris szembetalálkozok a félbevágott cicával, de nem szeretném, hogy ott maradjon. Tudom ez nem igazán cicás kérdés, mert itt már sajnos cicatulajdonosok nem tudnak segíteni. Azért kavart fel engem is az egész ennyire, mert nekem is van 2 cicám és nagyon félek, hogy ez velük is megtörténhet, mert kinti cicák. Amúgy már elég sokszor ütött el vonat felénk cicákat, de eddig mindig volt valaki, aki elvitte őket, de ez most itt a házunk előtt van.
2011. okt. 1. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

áss egy kb 40-50 centis gödröt, és temesd el szegény cicát.

lehetőleg olyan helyen, ahol kutyák nem tudják kiásni.

augusztusban 2 cicánk halt meg 5 napon belül, ők is a kertben egymás mellett nyugszanak...:'(

2011. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A törvény szerint nem temetheted el mert ha valaki meglátja és feljelent, megbüntetnek. Hívd fel a gyepmestert ő elviszi.
2011. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én eltemetném, temettem már el saját cicát, de ez nagyon durva. Nem tudom, hogy egyáltalán képes leszek-e a közelébe menni, mégiscsak 2 darabban van szegény. Gyepmester nem is tudom, hogy van-e itt, én még nem hallottam róla, meg nekem az olyan "embertelen" volna... szóval valahogy bennem van, hogy még az állatoknak is legyen meg a saját sírja.
2011. okt. 1. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Hívd fel az önkormányzatot, mi a teendő.
2011. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már mindenért a hatóságért szaladjunk,van azoknak elég gondjuk!! Fogod a darabokat ,ásol gödröt belerakod ,betemeted ennyi.Aztán ültethetsz rá virágot
2011. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!