Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ellik vagy megellett a macskám?

Ellik vagy megellett a macskám?

Figyelt kérdés
Mire hazaértem, a macskám hátsó fele véres volt, azt hittem megellett, de nem találom a kölyköket sehol. Az emlői nagyon duzzadtak, és állandóan csak "rajtam lóg". Ha egy pillanatra felkelek, már nyávog és jön utánam. Összehúzódásai nincsenek és a vérzése is elállt, a hasa láthatóan kisebb. Vajon megellett és elhagyta a kiscicáit valahol? /udvaron él/
2011. okt. 1. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nem értek a cicákhoz, de az tuti hogy én a helyedben átkutatnám a kertet igen hamar...
2011. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzik, és láthatóan kisebb a hasa, akkor egyértelmű, hogy ellett... nézd át az udvart gyorsan, reméljük ott ellett meg és nem azon kívül.
2011. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az volt az első lépés, mikor hazaértem, de semmi! És azóta, órák óta le nem száll rólam a macska és csak dorombol... Nem tudom mi van, mert viszonylag öreg macska, olyan 5 év körüli, eddig mindig normálisan ellett, elvonult és kész, van helye, oda szokta hozni a cicákat, mikor úgy gondolja. Egyszer fordult elő, hogy "elhagyta" őket útközben, de akkor tél volt, nagyon hideg, azóta többször is ellett, mindig normálisan.
2011. okt. 1. 17:10
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
leeht hogy "elvetélt" az én macskámmal is ez volt, befeküdt a helyére és 2 nappal később sajnos elpusztult.
2011. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Pff... hát akkor talán ivartalaníttatni kéne, ez így nagyon nem jó... erre nem gondoltál még?
2011. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Egyik se mert fial
2011. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy a kölykökhöz,akkor valami gubanc lett.Más állat,idegen macska,megehette a kölyköket,Vagy ember pusztította el.
2011. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ivartalaníttatni. Eddig mindig normálisan ellett, szerintem 5 év alatt belefér egy elvesztett alom. Holnapig figyelem, hogy mi lesz vele, aztán max. elviszem állatorvoshoz, ha furcsa marad.


Köszönöm a válaszokat! Valamiért van ilyen, hogy nem maradnak életben a kiscicák. Én nem nagyon szomorkodom miatta, mert szerintem ez a természet rendje. ;)

2011. okt. 1. 17:54
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze gyártani kell a macskákat, nincs belőlük épp elég.

Te meg nyugodt szívvel feküdj le aludni, hisz ez az élet rendje...

2011. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tényleg nem akarok kötekedni, de gondolj már bele, hogy mi lenne, ha neked egész életedben szinte folyamatosan kellene szülnöd? Nem tudom mennyire szeretheted a macskádat, de ha egy kicsit is fontos neked a jóléte, akkor rászánod azt a pénzt és ivartalaníttatod. És mi van, ha az "eltűnt" kiscicák végül túlélték, és kóbormacskák lettek? Az eddigi almokkal mennyit foglalkoztál? Nem bírom az ilyen felelőtlen gazdákat, akik haggyák az állatukat, hogy agyba főbe fialjon, mit bánja ő...
2011. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!