Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szelídítsek meg egy...

Hogyan szelídítsek meg egy macskát? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Találtam két 1 hónapos körüli kismacskát.Már több mint egy hete viszek nekik kaját,de csak akkor hajlandóak megenni,ha elmegyek.Nagyon félősek.Még ha ciccegem nekik sem jönnek oda pedig vittem nekik whiskas tasakos kaját(tudom hogy nem a legjobb minőség,de tele van ízfokozóval és erős a z illata)odamentem a szellőző elé bedugtam, hívtam őket de nem mernek ki jönni.Hogyan állíthatnék nekik csapdát vagy esetleg tudtok valami tuti módszert amivel biztos megfoghatnám őket?
2011. okt. 2. 13:23
 1/5 Lilith1994 ***** válasza:
Még nagyon picik. ...tejet adj nekik...nálunk kb. 2 hónapos korátol ettek junior kaját.
2011. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2231455-most..

2. hsz én voltam. Türelem kell hozzá.

2011. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mrillegal1 ***** válasza:
a.a milne kisherceg ....olvasd el pontosan igy kell
2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ehm... a Kisherceget nem Milne írta.. Milne-é a Micimackó... :))) amúgy igen, hasonlóan, mint a Kishercegben ..:)
2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos kor előtt ne hozd el őket, 1 és 2 hónap között tanulnak meg olyan dolgokat, amit ha nem tudnak, később kinlódhatsz velük. ilyen, hogy kell rendesen megmosakodni, hogy kell pisit, kakit szépen elkaparni, hogy kell szépen tálból enni,megmutatni hogy kell a karmukat egy nagyobb fán élesiteni, olyankor leesik a régi köröm és marad az uj.Ezt a mama cica tanitja, ha nincs mama, gondok lesznek velük.
2023. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!