Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicánál melyik szert...

Benti cicánál melyik szert használnátok inkább? Milyen tapasztalataitok vannak a két készítménnyel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Advocate spot on és FrontLine spot on
2011. okt. 3. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Advocat. Az orvosunk mondta, hogy a frontline egy ideje nem valami jó, sokan panaszkodnak, hogy nem hat. Nálunk komoly bolhabajok voltak, de három hetente nyomtuk rájuk az advocateot meg porszívóztunk nagyon sokat és már semmi gond.
2011. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és eleinte mi is frontlinet használtunk, de nem valami sikeresen. Akkor mondta a doki, hogy hát igen, ez van. Megpróbálhatod, lehet neked pont bejön, de én nem dobnám ki rá a pénzem, ha egyre többen mondják, hogy nem jó.
2011. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nekünk is most ajánlotta az állatpatikus, eddig én FrontLine-t használtam. Gondoltam alszom rá egyet :)

2011. okt. 3. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet én vagyok a hülye de benti cicán mit keresnének a bolhák? Nekünk két macskánk is van a lakásban de egyik sem bolhás egy kicsit sem, hogy is lennének?
2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindkét termék jó mindenféle élősködőre, nemcsak bolhára. Cipőn akármikor hazavihet az ember akár féreg petéket. Én is megfordulhatok olyan helyen ahol más állatok vannak.

A kullancs például megkapaszkodik ruhán is. Én inkább megveszem neki ezt:)

Erkélyre kimehet, igaz más állattal nem érintkezik.

2011. okt. 3. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Sose lehet tudni, míg panleban laktunk a gyerek állandóan bolhás lett ahányszor a lépcsőházban találkozott az alsó szomszéd kutyájával. Aztán hazahozta a bolhát, az meg petézik utána szőnyegbe, ha meleg van kikelnek és tessék már meg is van a bolhaprobléma. :)


Viszont. A férgek ellen egyik sem hatásos. Közvetve igen, azaz, ha nem eszi meg a bolhát, mert nincs bolha, akkor nem lesz férges. De ha már férges, akkor ezek nem jók, mert csak a bolha és kullancs ellen hatnak.


Ha olyat akarsz, ami a férgekre is jó, akkor állatorvosnál írass strongholdot.

2011. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A férgekre van paszta, de köszi a tanácsot. :) Utánanézek ennek is :)
2011. okt. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!