Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macsafüvet - hogyan?

Macsafüvet - hogyan?

Figyelt kérdés
"Gimpet" macskafű magot (?) vettem ma, de nincs magyar nyelvű leírás hozzá. Hogyan kell először öntözni?? Mennyi vizet öntsek rá?
2009. ápr. 28. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazán értem mit akarsz, macskát akarsz termeszteni? :D :D
2009. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elolvastad a kérdést egyátalán?????

MacskaFŰről van szó!!!!


Nincs jobb dolgod...??

2009. ápr. 28. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Annyi víz kell rá, hogy mindig nedves legyen a teteje(de ne álljon rajta a víz). Naponta egy picit meg kell locsolni. Pár nap alatt kinő. Nagyon fontos a cicafű a lakásban élő cicáknak, pláne a szőrváltó időszakban.
2009. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Én már többször vettem macskafüvet,szépen ki is nőtt. Sajnos egy idő után viszont bebarnult, és elszáradt...nem tudom mitől, mindig gondoztam...


Egyébként a lényeg,hogy nedves legyen a talaja(mint ahogy az előző hsz-ó írta) és érje fény.

2009. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én többet biztos nem veszek,mert a macskám szétjátszotta az egészet a lakásban... hihi
2009. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!