Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik utálják a macskákat?

Figyelt kérdés

Nekem van 2 cicusom és nagyon szeretem őket , de mikor meghallom valakitől hogy utálja a macskákat már felidegesítem magam .

Ismerek olyan embert aki csak azért utálja megt azt hiszi hogy nem lenne (menő) ha macskája lenne . Vele sem szoktam beszégetni .

Pont ma hallottam a héven hogy egy kisgyerek kutyust szeretett volna és a szülei nem engedték csak macskát engedtek volna (biztos kicsi a hely stb...) a kisgyerek erre elkezdett ordítani hogy utálja a macskákat és a barátainak is kutyájuk van ....

mi a véleményetek ezekről az emberekről ?

( a kisgyerekes történet csak példea nehogy férre ércsetek imádom a gyerekeket ).


2009. ápr. 28. 14:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
63%
Én meg azokat utálom. Egyszer volt itt nálunk egy ismerős csaj aki terhes volt,egyéb okokból utáltam őt de nagyon. Főleg mikor hozzáfogott vernyákolni, hogy a macska ne menjen a közelébe. Én csak egy felnsőbbséges pillantástvetettem rá, és közöltem, a macska oda megy ahova akar, ő van itthon:))
2009. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Nem szeretheti valaki ugy az allatokat, hogy nehany fajt kategorikusan utal.

Szoval, szeretheti valaki a kutyakat, de ha macskakat utalja, akkor nem igazan hivathozhat arra, hogy szereti az allatokat (ugy a macskakon kivuli osszes fajt.)

A leirt pelat nezve: annak a kisgyereknek ebben a pillanatban nemhogy kutya, semmilyen allat nem valo.

Amugy, a macskanal egyetlen menobb dolog van, az pedig a vadaszgoreny. :P

2009. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
68%
ELso valaszolo: A macska tenyleg ne menjen a vernyakolo terhes no kozelebe - esely van ra hogy megbetegszik tole, es akkor meg amiatt is rad fog vinnyogni. Masreszt - ne menjen o a macska kozelebe. -_-!
2009. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 cicám és két kutyám van. Igekszem mindet egyformán szeretni. Sose jutott még eszembe,hogy az egyik fajt lenézzem, a másikat meg istenként szeressem. Persze van amit énis jobban szeretek, és van amit kevésbé. De ez természetes.

Egyébként látszik,hogy kik szeretik az állatokat, azok sztem sokkal nyitottabbak az emberekkel is és lehet velük beszélni. Akik nem szeretnek semmi azokkal nem...

Legalábbis én nem tudok...

2009. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hülyeség, sok nőnek van macskája, és nem adja oda másnak, ha terhes lesz. De ha valaki eljön hozzám, én is úgy vagyok vele, vegye tudomásul, hogy nálam macska van, és ennek tudatában látogasson meg. Max. annyit megteszek, hogy ha nem szereti, leveszem az öléből, ha odaugrik a drágám :)


Az én véleményem a macskautálókról az, hogy szívük joga utálni a macskákat, amíg nem bántják őket.

2009. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
32%

Nem bírom az ilyeneket.

Én speciel a kutyákat utálom, de olyan szinten, hogy a kislányomnak sem fogom megengedni soha, hogy kutyája legyen amíg velem lakik.

Velem a párom gyűlöltette meg a kutyákat, mert egy rohadt büdös labradorral kell élnem egy lakásban, mert a kutyuska fél kimenni az udvarra, fél a sötétben, fél az emberektől... Gusztustalan. Semmit nem csinál, csak döglik egész nap, én porszívózom a szőrét és amint írtam iszonyat büdös.

Lehet, hogy a héven utazó nőnek is ilyesmi fantasztikus tapasztalatai vannak, ezért megértem.

Aki a macskákat utálja, azokkal nemigen szimpatizálok, egyik barátnőm feszt ezt hangoztatta mikor eljött hozzám, hogy mennyire undorítóak a macskák (miközben az enyémet nézegette, aki mellesleg gyönyörű). Így vele sem tartom a kapcsolatot.

2009. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat teljesen egyet értek veletek

Az is teljesen igaz hogy egyik fajt jobban kedveli mint a másikat de azért nem utálom egyiket sem ! föleg ha még nem is tartottam soha

2009. ápr. 28. 15:03
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hsz-nak:

Próbáld meg a kutyus "jó oldalát" nézni! Foglalkozz vele, beszéld meg a pároddal,hogy szokassátok ki, játszatok,sétáljatok együtt. Az a szegény kutyus pedig végképp nem tehet a szagáról...

2009. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet hogy egy fürdetés és a "cuccai " takaró játék átmosása jót tenne és a kiköltöztetéstől se lesz semmi baja
2009. ápr. 28. 15:12
 10/43 anonim ***** válasza:
42%
Éljenek azok akik utálják a macskákat én is utálom a macskákat pfújjjjjjjjjjjjjjjj le a macskákkal
2009. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!