Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek annyira a macskákat hogy beengedik a házba?

Figyelt kérdés
?
2009. ápr. 28. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne engedje be? Egy 80 kg-s nagytestű kutya, az oké , hogy ne jöjjön be, de egy kétkilós macska, aki ráadásul tiszta, és egészséges mért ne mehetne be. Nálam pl azért nem jöhetnek be, mert neveletlen pákosztos jószágok, de ha ez nem volna, beengedném őket.
2009. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy kutyát beenged az ember akkor egy macskát miért ne?Én 9éve a macskámmal alszom aki kijár az udvarra...Semmi bajom sincs.Nekem ő nem csak egy háziállat.Nálunk ő családtag.
2009. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Söt! Nemhogy a házba,de az ágyamba is bebujhat! =) Én sosem gondolkoztam ilyenen,hogy valaki miért nem szereti,vagy éppen miért szereti öket. Mindenki más,én azt is megértem aki nem szereti,ti miért nem tudjátok megérteni hogy mi szeretjük öket?? :)
2009. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Miért? Mi a baj abból,ha beengedik? Nálunk még a kutyák is bejöhetnek...
2009. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Gusztustalan az állatokkal aludni. Én nagyon szeretem a kutyámat de nem engedem be a lakásba. Az állatnak kint a helye, mert minden állatnak, kutyának és macskának egyaránt van valamilyen szaga. És nekik is jobb kint a kertben szaladgálni mint a négy fal között. Nekem ez a véleményem. Lehet lepontozni.
2009. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
sztem nincs kinn a helye Ő is ugyanolyan családtag már akinél nem kell lepontozni
2009. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is beengedem,de csak az előszobába.Van egy kosara abban alszik.de csak télen jön be mikor fázik,ilyenkor jobb szeret kinn az udvaron.
2009. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Én lakótelepi lakásban lakom, és a cicám szinte az egyetlen társam. Mégis, hol lakna, ha nem a lakásban?? Nélküle nagyon egyedül érezném magam.
2009. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van az európai állattartó kultúra, ami itt nálunk még nagyon gyerekcipőben jár. E szerint az állat gazdája ezeket a körülményeket teremti meg az állatának:

-rendszeres évenkénti oltás, orvosi vizsgálat

-biléta a nyakörvre és chip

-rendszeres bolha- és kullancs elleni védelem

-minőségi táp

-megfelelő mozgás biztosítása

-havonta kozmetika vagy otthoni rendszeres szőrápolás


Ezek mellett az állat annyira egészséges és tiszta, hogy nem merül fel a kérdés. Aki ezeket megadja az állatának, az családtagként gondol rá és evidens neki, hogy ott van, ahol a család többi tagja.

2009. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálunk ha szobatiszta akkor bejöhet és azért is mert családtagnak számít és szeretem akkor meg nyugodtan bejöhet ha akar , és be is van oltva
2009. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!