Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországra vihetem cicámat?

Magyarországra vihetem cicámat?

Figyelt kérdés
Egy kis kirándulást tervezek pár napra Szegedre és nem tudom mi minden szükséges ahhoz, hogy cicám is velem jöhessen Vajdaságból. Kérlek segitsen aki tudja mire van ehhez szükség!
2011. okt. 5. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy cicaútlevél szükséges. Érdeklődj az állatorvosodnál, ő biztosan tudja.
2011. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kisállat útlevél, chip,kötelező oltások
2011. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, h kutyaval utazik vki, meg oke, mert a kutya konnyen alkalmazkodik, de a cica nem fog. En is megkerek valakit, h figyeljen ra es etesse, ha el kell utaznom.

Ha koltoznel, akkor mas lenne a helyzet.

2011. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 5. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem lehet kisállatot átvinni a határon,ahhoz kisállatútlevél szükséges ,amihez megint veszetség elleni ellentestecske mennyiség vizsgálat ,ahhoz viszont vérvétel stb.stb,ez mindent beleszámolva legalább egy hónap,az út a helyi kisállat rendelőből indul a referens labóratóriumon meg az állategészségügyi hatóságokon keresztül végül az indulás ellőtt 48 órával fejeződik be.Szerencsére csak először ilyen hosszú folyamat.
2011. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző én is vajdasági vagyok
2011. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
+ tegyük hozzá, hogy Szerbia a veszettség szempontjából a kockázatos államok közé van sorolva, így hazajönni se csak olyan sima dolog az állattal, gondolom, ha onnan akarsz behozni egyet, akkor az se. Én telefonálnék egyet, az MÁOK-os oldalon ajánlják hol lehet érdeklődni.
2011. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!