Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül az állatorvosi...

Mennyibe kerül az állatorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Általában mennyibe kerül egy kiscica első orvosi vizsgálat? Nem tudom mi ilyenkor a szokás oltások meg kezelések terén, és, hogy mennyi idős korban jó először elvinni a cicám?

Ha tudtok légyszives segítsetek!


Köszi


2011. okt. 6. 15:52
 1/6 anonim válasza:
62%

helytől függő... de amúgy egy sima vizsgálat általában ingyenes.

Az oltások / gyógyszerek a drágák.

A kor mindegy, szerintem minél előbb viszed annál jobb, és ott MINDENT elfog mondani az orvos, úgyhogy akár most rögtön el is viheted.:) (de azért egy 5000Ft legyen nálad....kitudja:D)

2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5000 ezer az lószar!!!!!

...már egy vérvizsgálat is kb 8000 ezer

2011. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a vérvizsgálat a legjobb itt minden kiderül ami a macskáddal van az kb 8000 ezer....bármilyen korban elviheted,évente egyszer nyugodtan,a macskáknak általában a veséivel szokott komoly gond lenni,de a te macsekod még fiatal....a lényeg az,hogy kapjon kötelező oltásokat és féreghajtót.....de egy vérkép se butaság,én ezzel kezdeném,hogy minden betegséget kizárjak....egy 10000-15000 vigyél magaddal!!!!!
2011. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pesten amikor volt a cicám vizsgálaton, az 6000 volt, de itt Tatabányán tök ingyen vizsgálják a cicámat, de lehet h azért mert már többször voltunk náluk, és ott is ivartalanítottuk, és tudják, h úgyis oda megyünk ha fizetős baj van. Amúgy nagyon korrektek, imádom őket :)
2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvostól függ. Pesten járunk, nem egynél voltunk, van amelyik semmit se kért, volt amelyik mondjuk egy ezrest, volt amelyik meg négy ezret kb. ugyanarra.
2011. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

(Tudom hog régi a kérdés de hátha valaki idetéved és hasznos lesz a válaszom)

Ahova én viszem a cicámat ott 3500Ft egy oltás + féreghajtóval 4000Ft-ot számol fel. De persze ez minden állatorvosnál más, függ a területtől is. A városban ahol lakom ott is három állatorvos van és mind más árban dolgozik.

2021. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!