Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te kiscicád is harap?

A te kiscicád is harap?

Figyelt kérdés

Az enyém állandóan harap, nem tudom lezsoktatni róla.7 hetes, most már kizártam a másik szobába.

Játszok is vele, utána már harap..van,amikor bújik meg minden,de...


2011. okt. 8. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Még kicsi és játszik. Ezért harap. Nem hiszem, hogy ömlik a karodból a vér. Ha annyira nagy gond egy játékos kölyök, akkor minek tartasz állatot?
2011. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak játszik. Az enyém 8 hetes, szintén harapdál. Adj neki valami játékot, amivel lefoglalja magát, és akkor nem téged fog harapni, hanem mást. :)
2011. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 x) ***** válasza:
Az is lehet hogy nő a foga... egyébként ilyenkor még csak játszanak. Adj neki valamit amit haraphat mert szétkapja a bútort meg a falat is :)
2011. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: azért tartok állatot,mert imádom őket,én csak kérdést tettem fel.

Tudom,hogy csak játszik,de néha nagyon erőset harap :)

2011. okt. 8. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor harap, koppints a szájára két ujjal és erőteljesen szólj rá, hogy nem szabad. Ha "erősködik", kicsit rázd meg a nyakbőrénél, mint az anyamacska. Több hét lesz, de alakul.
2011. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még fog is egy darabig (most jól megnyugtattalak:D). Az enyém 6 éves, amikor hozzánk került, kb. 6 hetes volt, és az első 2 hétben csak a jobb alkaromon 24 mély sebhely volt:D (akkor nem vigyorogtam így). Idővel leszokik róla, ez tényleg csak játék, de jobb, ha már most elkezded neki finoman, de határozottan mondogatni, hogy "nem szabad", vagy "finoman játssz", az enyém ezt is megérti. A lényeg, hogy azért ne hagyd, hogy rágókának használja a karod, ha finoman harap, az ok, de ha durvul, szólj rá, különben nagykorában is így "fiúsan" fog veled játszani, mert azt hiszi, ez neked is jó buli.
2011. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
őőő nekünk az 1 éves cicánk is harap játék közben és hidd el nem olyan vészes :)
2011. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az elöttem szoloknak teljesen igaza van!!!egy kis cica ilyen játékos tanul folyamatosan és ez is hozzá tertozik a növekedéséhez!de hogy pontos választ adjak neked sok ember férre érti mikor a cica kicsit meg harapja a gazdáját ilyenkor a ragaszkodását mutatja ki feléd szoval ne hogy bánzsd !!
2011. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neem,nem bántom :)) nem is tudnám, mikor este befekszik az ölembe és ott alszik el, olyan aranyos :)
2011. okt. 9. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy anyamacskásan emeld fel a nyakán levő bőrnél, és komolyan szólj rá, hogy nem szabad, vagy sikkants fel, rántsd el a kezed, jelezd, hogy ez fáj neked. Ha nem hagyja abba, hagyd ott, negyed óra múlva játszhatsz vele megint, meg fogja érteni, hogy ha harapdál, az neked rossz, és akkor nem lesz játék :)
2011. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!