Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férges a cicám, láttatok már...

Férges a cicám, láttatok már macska férget?

Figyelt kérdés

Előbb takarítottam az almot és az egyik kakin egy átlátszó hosszú, valami volt, ami egy növényi csírára hasonlított leginkább, kb 1-2cm hosszú lehetett és nagyon vékony.


Volt már férges kutyánk, de az tök máshogy nézett ki, és egyértelműbben féregnek látszott.


Amúgy 2 hónapja voltak hajtva a cicák, dehát mindig a cipők körül sündörögnek, szóval lehet, hogy benyeltek egyet valahogy :/


HOlnap menjek állatorvoshoz kérni tablettát? Ja és csak egy kakin találtam egy ilyen akármit.


2011. okt. 8. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, én olyat láttam hogy több száz volt benne, vagy több ezer, hát szerencsétlen, az egy kész horrorfilm..

szerintem még most szólj az orvosnak. :)

2011. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, akkor holnap elmegyek a rendelőbe és kérek egy tabit, végülis jövő hónapban amúgyis hajtani kéne őket az az egy hónap nem oszt nem szoroz!
2011. okt. 8. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A volt macskám férges volt és a fenekéből jöttek ki a férgek. Ha nem akarod ezt, akkor minél előbb álatorvost
2011. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is most féreghajtóztam le a macskákat, mondjuk nem az enyémek, kóbor cicák, csak etetem őket és itt lopják a napot:) Mondjuk az egyikében elég sok volt, a másik kettőn nem látszott, de én úgy voltam vele, hogy mindegyiknek adok, abból nem lehet gond.
2011. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kijárós is a cicád, lehet, hogy valamilyen növényt evett. Én is majdnem frászt kaptam, mikor alomtisztítás közben megláttam az egyik ürülékben egy hosszú valamit. Gyorsan szétvágtam és kiderült, hogy egy fűszál volt.
2011. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kijárós...ma sajna nem tudtam elmenni az orvoshoz, mivel más dolog jött közbe de holnap mindenképp elmegyek, mert amúgyis ott lesz dolgom a doki mellett közvetlenül.
2011. okt. 9. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy kizárólagos szobacica eléggé valószínűtlen hogy férges legyen, de persze kivételek mindig vannak. A 14 éves macskánk 13 éve nem kapott féreghajtót, és semmi baja, a többiek úgyszintén 2-3 éve nem kaptak, és semmi bajuk. Barátnőméknek 21 évesen hunyt el a cicájuk, az se kapott féreghajtót soha.
2011. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!