Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Légyszives adjatok nekem...

Légyszives adjatok nekem tanácsot milyen alultasakos cica kaját érdemes venni? Mi a véleménytek a rolyal cenin alultasakosról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy naponta 4-5öt a macskád simán megeszik és az isten pénze nem elég, hogy jóllakasd vele. Inkább szárazzal etesd, és maximum naponta 1-et adj neki vagy hetente párszor, mert akkor meg nem lesz hajlandó mást enni... (mint az én macskám, aki inkább éhezik, és várja az új adagot. ezért kap csak ritkán).
2011. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 cicám van, a Whiskas a kedvencük.

Kivéve a halas...

2011. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A halas Whiskasszal en is befurodtem :)) Eloszor nyelte, mint kacsa a nokdelit, aztan a maradek 3 tasak alig fogyott el.

En nem etetem ilyennel, es dragallom. Az enyem Kitekat-ot kap, es azt is, haogy az elso mondta 1/nap... max 2 :)

2011. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat rendesek vagytok!
2011. okt. 9. 12:08
 5/9 A kérdező kommentje:
minöségre jó a rolyal?
2011. okt. 9. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
elvileg szinte a legjobb minőségű, sok speciális fajtája van, amiből választhatsz igénynek megfelelően, de el is kérik érte rendesen az árát:) ha rendesen van tartva a cica szerintem is elég valamivel olcsóbb,nem a leggagyibb tescos meg ilyenek, mert abban rengeteg a só és a tartósítószer..
2011. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)kedves vagy!!
2011. okt. 9. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy úgy tudom, érdemes összekeverve adni a konzit száraztáppal, így meg fogja enni a szárazat is:) és nem fog menni a hasa sem.
2011. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet: amikor mentek vásárolni kaját, vegyetek le a polcról egy alacsonyabb minőségűt (pl whiskas, kitekat, boltok saját márkás termékei..stb), és vegyetek le egy közepesen jó- jó minőségűt (pl.: royal canin, applaws, bozita, miamor, acana, iams, orijen… ird be googleban és kiadja "jó minőségű vagy prémium macskatáp) és olvassátok el a hátulját mi van benne. És közben tartsátok végig az eszetekben, hogy a macska húsevő. Tehát jó ha magas a fehérjetartalma, ha nem rakják tele mindenféle ízfokozókkal, cukorral....stb.stb. Ami káros.

pl whiskas nedvestáp hústartalma 4% körüli a többi méreg. pl bozita hústartalma 90% körüli, a többi vitamin, víz...stb, amire a macska (kutya) szervezetének szüksége van az egészséges és hosszú élethez.

Régebben, mikor még nem ismertem a tápokat, csak amiket a tv-ben reklámoztak, azt hittem, hogy hú de jó fej vagyok, hogy whiskassal etetek... azóta már rájöttem a dolgokra, és borzasztóan szégyenlem magam, hogy eddig mivel etettem szerencsétlent!:(

2018. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!