Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kell eltűrnöm, h a egy...

Miért kell eltűrnöm, h a egy vendég sértő megjegyzéseket tesz a macskáimra?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kedves vendégünk. A mi cicáink hozzá vannak szokva, hogy bejönnek, és ráfekszenek a székre. Mikor az egyik cicánk szépen lefeküdt, a "vendég" csapkodott,ordított rá, hogy "fúj te gusztustalan rohadt tetves dög!" és a végén még én lettem anya által leosztva, mert nem hagytam. Apa nekem adott igazat.

Miért kell eltűrnöm?


2009. ápr. 29. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell eltűrnöd. Egy vendég alkalmazkodjon.
2009. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is, de mégis én kaptam érte.

Pedig én nem fogom eltűrni. Ha nem tetszik nem jön (amúgy se birom egyátalán). Meg előadta,hogy Ő utálja őket, és hogy ő nem engedné be őket.

De attól én miért nem engedhetem?

Csak mellesleg jegyzem meg, hogy az unokái miatta RETTEGNEK minden állattól.

Mikor az egyik cicánk pici volt, kb. 3 hetes(talált volt), a kislány unokája sírva szaladt el,mikor meglátta, annyira félt tőle...

2009. ápr. 29. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Rendkívül udvariatlan volt a vendéged! Aki így bánik /más lakásában!/ egy kedves állattal, más huncutságra is képes. Én macskástól együtt kerülném ezt a vendéget. Elképzelni is szörnyű, mi lett volna, ha netán a vendég ölébe telepszik!
2009. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj,hogy anya kedveli (nagynénje) és meg szokta hívni. Ha megütötte volna a cicát, az biztos hogy elküldöm a fenébe és többet nem fog jönni az biztos.
2009. ápr. 29. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen van mond azt hogy szia vagy csokolom kedvesen és csinálj úgy mint ha dolgod lenne és menj be a szobádba macskástul.
2009. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt fogom mostmár csinálni. Vagy kimegyek játszani a cicákkal meg a kutyákkal. Nem fog érdekelni, hogy mit szól vagy rosszul esik neki. Nekem is rosszul esik mikor előttem szidja a kedvenceimet. Pedig imádom őket, és ezt nagyon jól tudja...
2009. ápr. 29. 20:44
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem udvariasan közöld, hogy te szereted a cicusokat, szereted ha bennt van a TE lakásodban, természetesen ha ennyire nem szereti ő a cicákat akkor, ha itt van kicsit távolabb viszed a macsekot, és kérd meg, hogy ne tegyen rá sértő megjegyzéseket.
2009. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

A vendégetek nagyon primitíven viselkedett a macskádnak ez az otthona.Nálunk is van cica és bizony neki több joga van a lakásban mint a vendégnek aki hozzánk jön annak ezt tudomásul kell venni.Borzasztó hogy az unokáinak milyen rossz példát mutat.Nem szeretnék ilyen nagyit!

2009. ápr. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én róbáltam,hogy elviszem onnan.

A nagynéni lent a konyhába, a cica fent az ebédlőbe volt. És mikor feljött akkor vette észre,hogy ott van és azért kiabált rá meg hasonlók.

Hát én sem szeretnék, bár az egyik mamám, akivel nem túl jó a viszonyunk hsonlóan gondolkodik.

2009. ápr. 30. 07:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt tapasztalatom,hogy sokan "utálják" a macskákat,pedig az Ő viselkedésük sokkal inkább hasonlít a miénkre,önállóak,azt csinálnak,amit akarnak,stb.de ettől még szerethetőek:) de én nem tűrnék meg vkit,aki nem viseli el az én cicámat,mikor Ő a vendég.ha nem szereti,hagyja békén,ne tegyen megjegyzéseket!!!! pkáne ne ilyeneket! neked van igazad:)
2009. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!