Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tüsszög és tegnap este pár...

Tüsszög és tegnap este pár percig furán vett levegőt a cicám, csak kedden tudom állatorvoshoz vinni addig mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Nem rég fogadtuk be, kb 8-10 hetes lehet, normálisan eszik és nagyon életvidám, mozgékony kiscica, de olyan mintha meg lenne fázva. Kedden leszek szabadnapos csak akkor tudom elvinni dokihoz, de nagyon félek, hogy addig is mi lesz vele. Nem lesz az már túl késő? Tudok valamit tenni?

A viselkedésén nem látszik, hogy beteg lenne.


2011. okt. 9. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel macskanátha. Keddig nem lesz komoly baja, esetleg elkezd köhögni, olyanféleképpen, mintha szőrt akarna öklendezni. Antibiotikumot, gyulladásgátlót fog kapni. Ha meginná a mézes kamillateát, az jó, mert ilyenkor a torkuk is begyullad. Az enyém, annak ellenére, hogy oltva van és csak lakásban él, elkapta, mert ez vírusos.(emberre nem veszélyes) Vsz. a cipőnk talpán hoztuk haza.
2011. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este köhögött, de azt hittem csak szőrcsomó bántja a torkát. Még soha nem volt macskám és nagyon aggódok. Olvastam a macskanátháról és nagyon komolynak tűnik. Tuti nem lesz baja keddig? köszi a választ, megy a zöld kéz.
2011. okt. 9. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lesz. Amikor az enyém beteg lett, több,mint egy hétig vártam, mert azt hittem, szőrt akar felöklendezni. De nem múlott és éreztem azt is hogy lázas. A dokink mondta, mikor másodszor vittük, hogy aznap még két szobacicát vittek, vsz. járvány volt. Ha eszik, az jó.
2011. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cicával mi van?
2011. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!