Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg megtörténik vele?

Tényleg megtörténik vele?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a macskámmal nézzük a szomszédot és röhögtünk az ott lévő kiscicákon, hogy hogyan fedezik fel a világot és míg én röhögök ő alszik az ölemben és én néha még éneklek is neki (igazából nagyon szép hangom van) míg egy tavaszi napon nagyon rosszul érezte magát és egész nap vele voltam nehogy baja legyen és este már nem bírta tovább és rám nézett könnyet ejtett és meghalt az ölemben és általában az álmaim valóra válnak és nagyon félek hogy ez is valóra válik.
2011. okt. 9. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom ,hogy ha egy álmot elmondasz valakinek akkor nem válik valóra.. Remélem nem fog,de ebből annyi h ne nevess ki mást.:)
2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a kiscicákon nevettem mer olyan cukik voltak hogy mászkáltak az asztalon meg sokszor le is estek
2011. okt. 9. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
:D de ha más lenne a szituáció pl.: Valaki elesik és te kineveted. Amúgy ha a macskád rosszul lenne akkor vidd orvoshoz. Milyen álmaid váltak valóra?
2011. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg állmodtam a barátnöm partiját,akkor amikor a strandon dobáltam az öcsémnek a labdát,akkor ahogyan az osztálytársaimmal beszélgetek
2011. okt. 9. 19:53
 5/6 anonim válasza:
nyugi, nem biztos hogy valóra válik, amúgy is, az még vagy fél év, mire tavasz lesz, addig még álmodhatod azt is hogy akár vagy 10 évig még élni fog a cicád :)
2011. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké
2011. okt. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!