Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 kinti cicám van. Mit csináljak?

2 kinti cicám van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik egy 8 éves lány cica a másik pedig egy 5 hónapos kandúr. Van értelme kiheréltetni a kis kandúromat annak érdekében h ne mennyel el otthonról (párzási időszakban ) A nagy cicám (lány) nagyon keveset van itthon.
2011. okt. 9. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ivartalaníttasd mindkettőt.
2011. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy a lány cica fogamzásgátlót szed
2011. okt. 9. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha így van akkor a kandúrnak vegyél gumit és nem kell macskatartást fizetnie.
2011. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp ivartalanittasd mind a kettöt, nem az a lényeg h ne csavarogjon el otthonrol hanem h ne gyártsátok halomra a gazdátlan kiscicákat a nagyvilágnak... a fogamzásgátlo hosszutávon egészségtelen, és anyagilag is jobban jársz az ivartalanitással.
2011. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen lehet h jobban megérné az lány cicát s ivartalanítani de szeretném ha ég lennének kiscicái.! Mindig haza ellik és mindig találunk nekik gazdikat ugyhogy nálunk nem szoktak gazdátlan kiscicák vagy kóbor cicák lenni! Nekem az lenne a fontos h a kandúr ne mennyen el!!!
2011. okt. 10. 09:02
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor gondolj bele, hogy ha nem a te kölyökcicáidat vinnék el, akkor nyilván menhelyről választanának...


ne gyárts feleslegesen kiscicákat...

én most fogadtam be 2 menhelyit...


egy 8 éves nőstényt már úgy sem kellene elletni, mert bele is halhat.


a kandúrt pedig ivartalaníttasd, mert el fog járkálni különben.

2011. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp. Lehet, hogy a Te nőstényed fogamzásgátlót szed, de a szomszédé nem valószínű. Tehát gondolj a sok felesleges, dobozban út szélére kitett kiscicákra, az mind a nem ivartalanított kandurkák édi-bédi halálraítélt kiscicái:(
2011. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kandúr mindenképp elmegy,mivel ők kimondottan szeretik a szabadságot,kalandokat,mászkálást ide oda udvaron szomszédba vagy még messzebb van hogy napokra eltűnik,nem lehet bezárva tartani őket,de hogyha rendesen van tartva akkor vissza tér mindig,a szaporodásról meg annyit hogy elhiszem hogy lesz gazdája de pl nekem 1 éve van lány cicám,benti de kijárós, nemrég szült 4 gyereket igaz nem maradtak életbe de nem telt bele három hónap és megint szült életképes porontyot :S ráadásul lányt,nem tudtam hogy ezek ilyen szaporák,tehát amint megszült másnap már terhes is volt mert ugye 3 hónap alatt hordja ki a kölkeit.
2011. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem, nem három hónap alatt...Kb.64 nap alatt...Mielőtt hülyeséget írsz, esetleg nézz utána.

2011. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!