Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mit csináljak a macskámmal?

Most mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés

A szomszédunk vett egy nagy kutyát, nekem pedig egy macskám van. Amikor kimegy akkor van, hogy átmegy a szomszédba.De ez a kutya a kinézetéről ítélve szétszedné, de nem biztos.

Na most mit csináljak, ne engedjem arra?


2011. okt. 10. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A macskák öntörvényűek, nem tudod utasítani, merre menjen.
2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem a ti kertetekben van a kutya, más kertjébe pedig amúgy is tilos elvileg átengedni az állatodat.
2011. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen nemű. Ha kandúr, ivartalanítani kell és nem fog csavarogni. Szobamacskát nem csinálhatsz belőle ha már kinti macska, de meg lehet oldani a kerítést úgy, hogy nem tudjon átmenni.
2011. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tehetsz ellene semmit, csak amit előttem is írtak, Neked kell megoldani, hogy a cica ne menjen át. Pl. a kerítést macskabiztossá tenni.
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok köszi, am azóta már a kutya is kiszökött.......
2011. okt. 10. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
fél óra alatt kiszökött? :) akkor jó kis kerítés az... amúgy macskabiztos kerítés nem létezik,még nem hallottam olyant hogy nem tud átmászni a szomszédba a macska,egy dolgot tehetsz,imádkozz hogy gyorsabban fusson a kandúrod mint a kutya.
2011. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nézz utána a Google-ba, meg lehet úgy csinálni. Meg van szabva a magassága, ill. a tetején bizonyos szögben hajlítva van, ill/és kalap van a tetején.
2011. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézegettem,de konkrétumot sehol sem láttam linkeld már be érdekelhet milyen az a kerítés,úgy tudom elképzelni nagy magas kerítés körbe a ház körül rajta szögesdrót mint valami büntetés-végrehajtási intézet falai :D de szerintem még akkor is megtalálná a lyukat amin átfér egy kukoricagóré mögött vagy épp a háztetőn keresztül.
2011. okt. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Abban igazad van, hogy oda kell figyelni, hogy a közelben ne legyen se fa, sem pedig olyan építmény, amire felmászva át tud ugrani. És igen, egy kicsit "börtönös" benyomást kelthet, csak azért írtam, mert elvileg létezik.

2011. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!