Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám állandóan nyávog,...

A kismacskám állandóan nyávog, mit csináljak?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egy kb. 1,5 hónapos macskát Budafokról és hazahoztuk Érdre.megcsináltuk neki a helyet kajával tejjel,alommal.nappal elvan meg minden, ha vele vagyunk(meg ha alszik),de ha elmegyünk elkezd nyávogni.szeretem őt de azért minden pillanapban vele lenni..áá..éjszaka ugyan ez: mellettünk van egy nagy, lyukacsos ládában, elalszik aztán egy-két óra mulva felkel és nyau..nyau.. csak azért van benn hogy megszokja a házat, meg a kutyánkkal is össze kell még barátkoztatni(eddig jól megy szerencsére). kb 2 hétig lesz benn, aztán kint lesz.
2011. okt. 10. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Enyém is folyton nyávogott eleinte. Szerintem legyél vele minél többet, és egy idő után meg fogja szokni az új helyét. :))
2011. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

a hozzád hasonló vélemény olyan mint a segglyuk.(mindenkinek van de..)

(1 ső voltam :)

2011. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

1. megtanítod beszélni

2. belenyugszol, hogy a macska bizony nyávog...

2011. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
áá.. szegény macskával olyat nem csinálnék... de am azt meg nem szeretném hogy azt megszokja hogy ha nyávog akkor odamegyek , mert akkor állandóan nyávogna.
2011. okt. 10. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:
azért csinálja, mert tegnap érkezett hozzátok. megfogja szokni a helyét, ha csak nem Sziámi a cicus akkor nem lesz sok nyávogás
2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiányzik neki a régi hely,és ha esetleg még a tesóival,anyukájával volt,akkor még az is okozhatja hogy szomorkodik,keresgél.Ha magadból indulsz ki,akkor biztos számodra is rossz egy új,szokatlan hely,új emberek,stb.Egy kis ártatlan állat,még azt sem tudja megkérdezni Tőled hogy -Hol vagyok?Ki vagy te?Miért vagyok itt?-

Türelem!Egy kis idő,és rendeződik minden!Meg kell szoknia hogy egyedül is kell lennie,de ha időd engedi,játssz vele sokat!!!!De egyébként ügyesen szoktatjátok:-)!!

2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bizti nem sziámi mert ez nem hasonlít rá. de nagyon aranyos :) -és kíváncsi-
2011. okt. 10. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
remélem sikerül beilleszkednie, sok sikert a cicushoz :))
2011. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
oks várok én amennyit csak lehet,igazad van én is szomorú lennék. arra is gondoltam hogy kérek valami rongyot amin a többi macskacsaládtag illata van csak azt már elfelejtettem megkérdezni:(
2011. okt. 10. 19:45
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 10. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!