Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után megváltozik...

Ivartalanítás után megváltozik a cicák viselkedése?

Figyelt kérdés
Szeretném nőstény cicámat (1,5 éves) ivartalanítani. Kinek mi a tapasztalata a műtét utánról. viselkedés szempontjából vagyok kíváncsi, mert a műtéti dolgokról sok jót olvastam már itt:)
2011. okt. 10. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két nőstény cicám volt már ivartalanítva, semmit sem változott a viselkedésük, eltekintve attól, hogy természetesen nem tüzeltek többé.
2011. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Valószínüleg eléggé meg fog változni... Én sem merem ivartalanítani a kutyusomat mert azt mondják hogy teljesen elmegy az életkedve és nem lesz többé játékos, mert ugye a hormonok elpuszulnak vagy mi?? :P
2011. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

21:14


Ne haragudj, de ez marhaság.

2011. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár gondolom inkább az első válasz a mérvadó, hiszen neki már van gyakorlati tapasztalata:) A cicám bent és kint is szeret lenni, bár jobb szeret kint rohangászni, mindig dolga van....rohan:) Akkor ezek szerint ez meg marad továbbra is.
2011. okt. 10. 21:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak macskák, akik kicsit nyugodtabbak lesznek, kevesebbet csavarognak, de nem biztos. Az enyém szobacica, és ugyanolyan izgága, mint volt :)
2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk hím cicánk lett ivartalanítva, és UGGYAN OLYAN FÉKTELEN MARADT, MINT AZELŐTT!!!!
2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesómék macskája teljesen meghülyült a műtét után, mindenkire rátámad, aki nem a szűk család tagja, őket is csak megtűri (szűk családon érts: unokatesóm, a testvére, és a szülei). Az unokatesóm pasija nem mer egy szobában maradni a macskával, mert már többször megtámadta az arcát, nyakát. Azt viszont hozzá kell tenni, hogy nem fiatalon lett műtve, hanem 6 éves korában.

Másoktól még nem hallottam ilyen rémtörténetet, ezt viszont saját magam is tapasztaltam.

2011. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicámat egy évesen ivartalanítattuk. Teljesen kicserélték. Előtte inkább komoly cica volt, megfontolt, nem túl bújós, de amióta túl esett a műtéten, a második gyerekkorát éli. Mohákat gyűjt, lepkéket fog meg, ha itthon van, akkor csak bújik meg dorombol. Szintén nőstény cica.
2011. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Remélem kis bújós cicává változik, mert most csak félig bújós a kis drágám:)
2011. okt. 10. 22:03
 10/14 anonim ***** válasza:
2 (kerti) nőstény cicánk van.Ivartalanítás óta mindketten kicsit dustibbak lettek, bújósabbak, kedvesebbek. Ugyanúgy rohangásznak, vadásznak. Többet esznek, de az az ősz/tél közeledtének is betudható. üdv
2011. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!