Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit cicák szőre tényleg nem...

Brit cicák szőre tényleg nem hullik?

Figyelt kérdés
igaz,hogy nem hullik ennek a whiskas macskának a szőre?olcsón hol lehet britet venni?
2009. ápr. 30. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Olcsón, olcsón, minden csak olcsón... tipikus magyar mentalitás. Fajtatiszta legyen, de ócsón ám!
2009. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de az első hozzászólónak: Te miben külömbözöl a többitől, ha egy konkrét kérdésre ezt válaszolod?!
2009. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez aztán nagyon logikus kérdés volt...

Mondjuk abban különbözök, hogy ha fajtatiszta drága macskát/kutyát keresek, akkor nem azt nézem hogy olcsó legyen, hanem hogy megbízható helyről vegyek tényleg olyan fajta állatot amilyet szeretnék, és hogy véletlenül se verjenek át. Mert tudod a fajtatisza kutya, macska NEM OLCSÓ!! De itthon ez tipikus, mindegy mi, csak olcsó legyen...

2009. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy különbözöl, nem külömbözöl, de ez már mellékes..
2009. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésre mondjuk senki nem válaszolt...Nos, a kopasz (szfinx) macskán kívül nem hiszem, hogy létezik olyan fajta, aminek ne hullana a szőre.
2009. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 vav22 ***** válasza:
Igen tipikus magyar mentalitál, hogy olcsó legyen... Én imádom a macskámat és nagyon fájt a szívem egy maine coon-ért és hidd el jó kezekbe lett volna, nálam a macska segge is ki van nyalva, persze ésszerű határokon belül. Megkap mindent nagyon jó dolga van, de a szívem még mindig fáj egy maine coon-ért, mert egy vagyonba kerül. Sok gazdag ember megmegveszi jó drágán a állatot és szarik rá nagy ívben. Hát akkor hol lenne jobb helyen az az állat??? És nekem nem azért kellene olcsón, mert sajnálom rá a pénzt, hanem mert nincs rá ennyi pénzem. Ez van. Jah! És igen, elvinném állatorvoshoz is ha baja lenne, mert gondolom ez a következő kérdés, mert hát sajnos ez is benne van a pakliban, hogy valami baja lesz.
2009. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
lehet kapni britet 30e-ért és 300e-ért is.Neke nem kell se törzskönyv se hires szülök!nekem egy olyan brit kellene aki hazavár és imád.sziámiba is van 10e-ért és 200e-ért is.na és ha nekem olyan sziámim van aminek se törzskönyve se hires őse nincs akkor mi van?semennyi pénzért se adnám oda akkor se!tenyésztötöl drágát vegyen az aki tenyészteni szeretne.én nem szeretnék!tény:sokan árulna brit nevezéssel hasolo szinű házit avgy keveréket.de aki britmániás az felismeri!husky kutya helyett is akartak már eladni nekem samojédet meg malamutot.ha valaki ért a fajtához azt nem tudják átverni!pl ha zsömlét akarsz venni akkor nem kiflit fogsz!örülök annak,hogy egyes emberek a mai világban dobálozhatnak arany értékü állatokkal,de én se engedhetem meg magamnak a drágaságot.
2009. ápr. 30. 13:03
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Jó üzlet ez sok embernek:(, sajnos! Nekem se volt pénzem ilyen gyönyörűséges cicára, de nincs az a pénz, amiért az egyszerű cirmosaimat bárkinek odaadnám! Attól szépek, mert szeretem őket és ez látszik rajtuk:)
2009. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
jó akkor vegyél 10ezerért beteg macskát, nekem aztán oly mindegy, nem én fogok szenvedni, hanem te meg a macska.
2009. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 vav22 ***** válasza:
47%
Hát kedves utolsó válaszoló igen, a beteg macskák mindig olcsóbbak, de nem minden olcsó macska beteg... Azért ez dúrva kijelentés volt...
2009. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!