Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fogyaszthatnám le?

Hogy fogyaszthatnám le?

Figyelt kérdés
A fél éves kiscicámat rettenetesen elhizlalta az anyukám (kb 1 hónap alatt! ) Komolyan kész voltam, most úgy néz ki mintha lenyelt volna egy öklömnyi labdát.
2011. okt. 12. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk megmondod anyukádnak, hogy ne hízlalja tovább...
2011. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát sürgősen mondd meg neki, hogy vegyen vissza a túletetéssel, mert így később súlyos betegségei is lehetnek a cicának, és nem fog élni sokáig :S
2011. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkózni. Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne is írj. Amúgy meg már mondtam.
2011. okt. 12. 16:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt az 1. mondtam és nem a 2. - nak.
2011. okt. 12. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
ha leállítottad az etetést,akkor adjatok neki nagyon sovány macskakaját, és naponta keveset, (kb naponta 2x kicsi adagot) és játssz vele sokat!
2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
anyukád biztos édességgel eteti,ha azt nem kap,előbb-utóbb vissza fogy!!!!..de lehet,hogy kézből eteti,amit nem szabad,mert önállóan később nem fog enni ,és ez a legrosszabb ami történhet!!!!
2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Etesd napi 5x, oszd el a súlyához ajánlott kaja mennyiségét 5-el és CSAK annyit adj neki, akárhogy is könyörög.


Vagy: szokj le a száraz tápról, illetve mérsékeld amennyire lehet, és etess rendes husival és konzervvel. Sokan szidják a konzerveket, h hizlalnak, de én pont nem ezt vettem észre. Persze ne a leggagyibb konzervet vedd, legyen minimum 20-25% hús tartalma!!


Játsz vele napi 1-2 órát AKTÍVAN. Tehát: labda meg hasonlók.


És ami a legjobb: egy másik cica, mert az enyémek két dolgot csinálnak: kergetőznek, v bunyóznak, és ezek jól fogyasztanak! Sok sikert :)

2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, ne haragudj, csak nem értem a problémát. Ha tudod, miért hízott el, akkor meg kell szüntetni az okot. Ne adjatok neki zsírosat és tésztafélét, valamint legyen kisebb az adag. Hagyd mozogni, játssz vele többet.
2011. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

a 16:40 nek Tökéletesen igaza volt!!!!!!


..miért bunkó?...azért mert félti a cicádat?..ő csak jót akart!!!!!!...talán köszönnéd meg,hogy válaszolt a hülye kérdésedre!!!!!!...nem kell zabáltatni és kész!!!!!

2011. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja!!!...és az elsőnek is igaza volt!!!!!!!!
2011. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!