Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az nem baj h a másfél hónapos...

Az nem baj h a másfél hónapos kiscicának nagyon piszkis, sáros a füle belüről? Hogy binám kitisztitani? Mivel?

Figyelt kérdés
nincs anyukája 1 hetes korában találtam...
2011. okt. 12. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy fülatka, nézesd meg orvossal.
2011. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a fül érzékeny.szerintem ne nyúlj hozzá.

vidd inkább szakemberhez,biztos ami biztos.

2011. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
te sehogy se tisztítsd ki, csak az orvos tudja mivel és hogyan, lehet hogy úgy van ahogy az első írta!
2011. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az fülatka. vidd el orvoshoz, ő kitisztítja és fertőtleníti és megmutatja, te hogyan csináld.
2011. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fülatka->állatorvos.
2011. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy az, de ezt csak orvos tudja megállapítani, úgyhogy én is azt mondom vidd el.

Az én cicámnak is ilyen barnás kosz volt a fülébe (pedig fajta tiszta cica), és akárhányszor mentünk a dokihoz, mivel mindig más van a rendelőben, így mindig csináltak tesztet, mert nekünk is atkára gyanakodtak, de végül mindig kiderült, hogy kosz :D Fülpiszkálóval ők kitakarították, és mondták, hogy otthon csak vizes vattával szabad a peremét. Kiscicáknál jellemző és normális ez, múltkor voltam macskakiállításon és a legtöbb fajta tiszta cicának is volt ilyen kis lerakódás a fülében (pedig egy kiállításra csak egészséges állatot engednek be). Nézesd meg, hogy biztosra kizárt az atkát, és ha nem az, akkor csak tisztíttasd ki neki és kész is :)

2011. okt. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg atka, ahhoz állatorvos kell, de számíts rá hogy nem lesz olcsó a gyógyszer. A mienket altatni is kellett hogy ki tudják rendesen pucolni. A fülcseppet utálta, küzdelem volt minden csepegtetés. Azóta sima fültisztítóval pucolom a fülét, hagyja, sőt tolja oda hogy mééééég.
2012. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!