Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicus messze a legjobb...

A cicus messze a legjobb háziállat?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a kutya a 2.odik, de messze a macska után ,1.
2011. okt. 13. 12:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Sokan azért tartják a macskát jobbnak,mert nem kell vele naponta ötször zuhogó esőben is sétálni menni. otthon lehet hagyni 2 napra egyedül. Aki nem akar annyi időt áldozni egy háziállatra,annak a macska praktikusabb
2011. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
19%
Ki melyiket szereti, én utálom a macskákat nekem utolsó lenne ...a kutyákat viszont szeretem de nem bent a lakásban sokkal hűségesebbek, a macskák érdek állatok..
2011. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
45%
Kinek mi.Én kutyapárti vagyok. De ezek szerint akkor többen tartananak macskát.
2011. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%
tartanak*
2011. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
21%
Számomra a kutya az első,a macska ugy ahogy már előttem is írták,érdek állat.Kutyánál nincs hűségesebb társ.De ennek ellenére sokan tartanak macskát,mert tényleg otthon lehet hagyni akár 2 -3 napra is csak kaja legyen előtte,és nem kell vinni sétálni.Ja és rettenetesen képes összeszőrőzni mindent,ami szerintem undorító,főleg ha lakásba van tartva.Egyik haveromnak van macskája lakásba és akárhova ülsz le nála a ruhád tuti,hogy tiszta macskaszőr lesz.
2011. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%

Jó az igaz hogy érdek állat, de egy kutya is lehet az. Én a macskákat jobban szeretem, nekem is van egy (kutyám is van) . Szerintem egy cica azért jó mert:


- önálló

- bújósabb (bár ez attól függ hogy milyen a személyisége)

- nem eszik annyit

- a tisztán tartása is könnyebb

- nem kerül annyi pénzbe (itt most gondolok a megtakarításokra mint pl: fürdetés,kutyakozmetikus stb stb... )

2011. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Én mindig megpuszilom a cicus bundáját, a kutyáét meg nem mert isszonyúan büdös a pigment szaga, mivel nem mosakszik. A cicussnak nincs szaga mert mosakodnak és tudnak dorombolni ami nagyon kellemes mikor hozzámbúk... És a cicák puhák a kutyák meg mint a kő...
2011. okt. 13. 13:01
 8/37 anonim ***** válasza:
52%
érdekes, nekem a kutyáim sem büdösek... Ha büdös a kutyád ott valami gond van.
2011. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
17%
És azt tudod, hogy ha puszilgatod a macskát, azért tiszta mert folyamatosan nyalogatja a bundáját? Undi...
2011. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, ne írj már a kutyákról ennyi marhaságot.


Egy kutyakozmetikus.

2011. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!