Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan neveljem le a macskát...

Hogyan neveljem le a macskát arról, hogy az ágyra piszkítson?

Figyelt kérdés
Alap járaton jól nevelt cica, de amint egyedül marad itthon, bemegy a szobába és rápottyant az ágyra.(nincs ajtó!)Pedig van alomja,amit tisztán tartunk, és tudja hogy nem szabad a hálóba mennie, pláne nem az ágyra, de olyankor mégis csak azért megy be, hogy odapiszkítson. Lehet valami köze ahhoz, hogy az ágytakarónak ugyanolyan a mintája mint az egyik bútornak amin folyton fekszik?
2011. okt. 15. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy köze lenne, de legegyszerűbb ha veszel egy macska riasztót, mikor elmész otthonról, befújod vele az ágy környékét meg az ajtónál. Haveromnak bevált. Ők a gyerekszoba ajtót fújták körbe,hogy ne menjen be a macska.
2011. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:) és ezek a macskariasztók mennyire drágák?
2011. okt. 15. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem tudom.:) De szerintem neten, vagy szaküzletben utána tudsz nézni. Azt hiszem spray formában árulják.
2011. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha kimosod a takarót, utána ecetezd be. nektek is kellemetlen lesz pár napig, de cicák meg pláne nagyon utálják az ecetszagot.
2011. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na nem hiszem el,,nem azt mondom,hogy hazudsz csak velünk is pont ezt csinálja a macskánk,,ilyen nincs:o komolyan mondom ez valami macska dili lehet,mert eddig én nem mertem senkinek mondani,még a végén lenéznek minket.

De pont úgy mint nálad oda kakál egy gurulósat. Még jó,hogy nem fosik.

Mi letakartuk az ágyunkat egy olyan terítővel amit előtte eceteb ki mostunk és azóta utálja azt és nem kakál oda.

Egy lepedő is elég,azt ecetbe mártod meg szárad és a cica orrát bántja. Havi egy alkalommal be eceteztük,mostanra már nem csinálja és a savanyú szagú lepedőt is kidobhattuk :)

2011. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú köszi, ezt kipróbálom:) de nektek nem volt túl kellemetlen hogy csupa ecet szagú volt az ágy?
2011. okt. 15. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már megmondták, hogy akadályozhatod meg. Én talán megmondom miért csinálja: büntetésből, hogy nem vagytok otthon. Bármilyen hülyén is hangzik szoktak ilyet csinálni a macskák, barátnőm cicája is ilyen kis bosszúálló, minden esetben a macsakawcét használja, kivéve ha hosszú időre egyedül hagyják. Szerintem inkább ehhez van köze, mint a mintához.
2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy megszárad az ecetes lepedő nem érzi az emberi orr annyira,de a cicáé annál inkább.

Hamar kiszellőzik ez csak ecet.:)

2011. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az acetonos vatta szagát sem élvezik, legalábbis, amikor mosom le a körmömről a lakkot, akkor kiváncsiskodnak a cicák, és, amikor megmutatom nekik az orruk közelébe tartva, hogy mi van a kezembe, hunyorogva odébbállnak.
2011. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!