Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan hogy lány...

Létezik olyan hogy lány macskáknak fogamzásgátló? (tablettás)

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mielőtt még jön valaki gyorsan, hogy "google a barátod" :)


Igen van, ugyanolyan tabletta, mint embereknek, de lehetnek ugyanúgy mellékhatásai.

Ezen kívül van még mikrochip, ami hormonokat is ereszt ki magából...


(bár én is google-ban néztem, szóval tapasztalatokat nem tudok mondani :) )

2009. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
igen, provera a neve.hetente mindig ugyanazon a napon adj a cicádnak egy szemet.mi is ezt használjuk.de ne ijedj meg ha párzási időszakban ugyanúgy reagál a cicád, mint eddig...ugyanúgy zajlik minden, csak nem lesz "terhes".nekünk nagyon bevált, azóta nem szaporodnak a cicáink.:)és semmilyen kellemetlen mellékhatással nem jár, hiszen azt már észrevettük volna:)háziorvos írja fel...mondd neki, hogy miért van rá szükséged.ha jó viszonyban vagy vele, valszeg fel is írja...
2009. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

okés nagyon kösz.mennyibe kerül az az provera?

és mennyi időre elég?

2009. máj. 1. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
7-800 ft körül van, 30 szemet tartalmaz, azaz 30 hétre elegendő egy cicának.:)
2009. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire igaz, nekem állatorvos mondta, hogy az ilyen tablettás fogamzásgátlók a mcskáknál néhány év használat után méhnyakrákot okoznak.
2009. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék olyanokra, akik már több éve használják egyfolytában. Nekem is azt mondta az orvos, hogy a tablettaszedésnél jó lenne beiktatni kb.2-3 évente egy szülést.
2009. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen létezik, mi is ezt a változatot akartuk választani a lány cicáinknak, de többen is lebeszéltek róla, (nem csak az orvosok), mert előbb-utóbb úgyis ivartalanítás lesz a vége, ugyanis előfordulhat gennyes méhgyulladás, meg emlő daganat is. Szóval, ha biztos vagy benne, hogy nem akartok kismacskákat, akkor inkább műtsék meg.

Én nem voltam ebben biztos, de mégis műtétek következtek, mert úgy döntöttem, ha én akarok kismacskát akkor úgyis találok olyanokat akiket valaki csak vízbe fojtana meg kihajítana, inkább azoknak adok esélyt.

2009. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
uhh..akkor inkább ne?
2009. máj. 3. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Te döntöd el úgyis, de én nem adnám neki.
2009. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!