Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám 1-2 napja naponta...

Cicám 1-2 napja naponta többször is hány. Ennek ellenére van étvágya, eszik és iszik rendesen. Mitől lehet ez? Jobb, ha ma koplaltatom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld meg egy napig koplaltatni, viszont adj neki szőroldó pasztát, vagy macskafüvet. Szerintem sok szőr van a gyomrában és nehezen szabadul tőle.
2011. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos csak a szor miatt ,etesd fuvel ma
2011. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy itasd, ki ne száradjon.
2011. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha lány a macska, és nincs ivartalanítva, AZONNAL VIDD ORVOSHOZ!!!

Most vesztettem el a cicám. Hányt elég sokat, és elvittem orvoshoz. Emlődaganata volt, áttéttel a gyomrában. Az orvos azt mondta, hogy nem sok esélye van, megműti, kiveszi a méhét, és meglátjuk. Felnyitotta, és miután megnézte, kijött, és mondta, hogy a gyomra háromnegyed része hiányzott a ráktól.

Nekünk egy másik doki antibiotikumot adott, hogy adjuk neki. NEM! Vidd el teljes kivizsgálásra, hogy ultra-hangozzák meg, és nézzék meg rendesen.

Hallgass rám, inkább vidd feleslegesen, mint hogy elveszítsd!!!

Én cicám is rendesen evett még jó ideig, volt étvágya, aztán elkezdett fogyni.

Vidd dokihoz, mentsd meg!!!!! És ha elviszed, írj meg, hogy mit mondott!!! Akár itt, akár privátban!

2011. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon sajnálom a cicádat!

Az enyém fiú és ivartalanított.

2011. okt. 16. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó!

Akkor nagyon örülök neki, hogy ilyen veletek nem fordulhat elő.

De azért javasolnám az orvost, gyomorrák nem csak áttéttel lehet, azt mondta a doki, hogy elég gyakori. Szerintem megérné egy vizsgálat...

2011. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval.

Jobb biztosra menni, szerintem addig csak vizet vagy ilyesmit adj neki.

2011. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is azonnal vidd orvoshoz. Nálunk is ugyan így kezdődött, (ivartalanított kandúr), sajnos nem vettük komolyan a jeleket és csak pár nap múlva vittük el orvoshoz, kapott 3x antibiotikumot, infúziót stb, aztán mintha javult volna a helyzet, majd hirtelen romlás következett, most is itt virrasztottam vele egész este. Semmit sem eszik, semmit sem iszik.

Tegnap vettek tőle vért, mert a doki csak így tudja biztosra megmondani hogy mi ez.

Szóval nem akarom az ördögöt a falra festeni, nagyon remélem hogy nálatok semmi komoly gond nincs, de jobb minél előbb a végére járni akármi "furcsát" is észleünk az állatainkkal kapcsolatban.

2011. okt. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Orvos lassa de minel hamarabb! az enyem makkegeszseges voolt 8 eves es csutortokon elkezdett hanyni szombattol korhazban volt es hetfon megkaptuk a leleteket hogy leallt a veseje es a maja, pedig premium etelt evett. a hanyas sose jo jel ha tartos.
2017. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!