Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám már megszülte a...

A macskám már megszülte a kiscicákat és még mindig kandurral van. Miért? Engem ez nagyon zavar mert eleve 6 kismacskánk van. NEM AKAROM IVARTALANITANI!

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem? Egy okot mondj! Egyébként szerintem nem kell aggódni, mert biztos nem lesznek megint kiscicák.
2009. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
ha nem akarod ivartalaníttatni akkor mi a bajod? nem tudod, hogy a macskák ősszel és tavasszal szaporodnak? igen, minden ősszel és tavasszal szembenézhetsz 6-8 kiscicával. miért nem akarod ivartalaníttatni? szerinted jó a macskának évente kétszer elleni? mit csinálsz a kölykökkel? kidobod, vízbefojtod, erőlködsz hogy gazdit találj? mennyinek fogsz, tíznek, tizenkettőnek? a többivel mi lesz, kóbor állatok lesznek? ez bizony mennyivel jobb, mint ivartalaníttatni....
2009. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szeretnél több kiscicát, akkor pedig az ivartalanítás lenne a legmegfelelőbb. Lehet, hogy drága, jó néhány ezer forint, de hosszabb távon a cicák gondozása sem kerül kevesebbre. Keress egy megbízható állatorvost/állatkórházat, és talán kapsz egy kis árengedményt is. Szerintem ez az egyetlen használható megoldás, hiába figylesz rájuk, zárod be őket, ők úgyis megoldják a pasizást.:) Tapasztalat. Szóval marad az ivartalanítás.
2009. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Zavar? De ivartalanítani nem akarod?

Akkor mit gondolsz, majd le tudod a tüzelésről, vemhesülésről, ellésről beszélni? Milyen megoldást szeretnél itt hallani?

Nem értem. Ivartalaníttasd, különben évente kétszer elleni fog.

2009. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Pedig az ivartaanítás a legegyszerűbb megoldás. A cicánkat kedden ivartalanítottuk. Kandúr és állandóan tele volt sebhelyekkel a harcok miatt, ill nagyon lefogyott. Az egész műtét összesen 10 perc volt, utána kb egy órán belül magához is tért. Két óra múlva meg vígan játszott a labdáival. Nem tűnt úgy, mintha fájna neki, vagy bármi gond lenne. 10 perc és talán éveket nyertünk az életéből, meert nem fog harcolni más macskákkal, nem üti el egy autó és még sorolhatnám. lánycicánál hasonlóképp. Az én lánycicámat, aki nem volt ivartalanítva egy autó ütötte el :( De nagy esélye van belepusztulni pl. az egyik szülésbe is!


Szóval én csak ajánlani is tudom..és nem termelsz gazdi nélküli, éhesen csavargó kiscicákat, akik miatt megszakadna a szívem :((((

2009. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nálunk már előre lefoglalják őket.-.-""
2009. máj. 2. 13:02
 7/8 A kérdező kommentje:
d eaezt a kéedést ugy értem hogy 2 lány mACCkánk van . az egyik már nagyon öreg ugy hogy azt nemakkarjuk ivartalintani. a másik meg olyan hogyseoha nem lehet megtalálni csak reggel meg este /amikor kaja van./
2009. máj. 2. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a másikat elkapod mikor előjön kajaidőben bevágod a garázsba/szobába valahova ahonnan nem megy ki, felhívod a dokit, hogy be tud-e másnap vállalni, mert megfogtad a macskát és nem tudod mikor kapod el legközelebb. Ha annyira zavarnak a kismacskák de ivartalaníttatni nem akarod, akkor tájékozódnod kellett volna, hogy milyen más lehetőség van, nem pedig akkor kiakadni, mikor már úton van az új alom. Ez az életrendje, tudni lehetett előre hogy ez lesz, sajnos a legtöbb ember csak becsukja a szemét aztán meg megdöbben, hogy kismacskák lesznek nahát!
2009. máj. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!