Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "pörög be" ennyire?

Miért "pörög be" ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éves, "utcai vegyes", ivartalanított nőstény macskámról van szó. Ma kapott egy kis lézermutatót, én játszottam vele fél órát, azalatt semmi gond nem volt vele. Aztán a párom átvette a lézermutatót, hatalmasat játszottak, a kis mocsok (mármint a cica) felugrált az ajtókra, rohangászott fel-alá, viszont tíz-tizenöt perccel később észrevettük, hogy nagyon liheg, úgyhogy pihentettük kicsit a játékot. A macs még fél órával később is lihegett, ezerrel dobogott a kis szíve és egy kicsit remegett is.

Lehet vele valami gond, vagy csak ennyire felkeltette az érdeklődését? Hagyjuk ezt az egész lézerezés dolgot?


Bocsánat, lehet, hogy túlaggódom (hajlamos vagyok rá), de alapvetően kutyás vagyok, ő az első cicám és annyira apró, hogy minden kis hülyeséggel dokihoz vinném :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 17. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Lehet eléggé kifulladt, én ilyenkor vizet adok neki..:)
2011. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugottan lézerezzetek és ne aggódj nincsen baj, csak legközelebb feleennyi időt játszatok vele, mondjuk 2 részletben vagy ilyesmi. Tehát továbbra is lézerezhetsz neki, csak mondjuk ne egybe az időt hanem pl ozd fel 2-3részre, közbe legyen neki pár perc pihenés és kapjon vizet.
2011. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!