Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy lánycica...

Mennyibe kerül egy lánycica ivartalanitása?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez állatorvostól-helységtől függ. Itt, a Dunántúlon, vidéken 9000 Forintért ivartalanítanak macskát.
2009. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát álltalába 6.000-10.000 között van.

De van ahol drágább illetve olcsobb.

Úgy halottam biatorbágyon ingyen megcsinálják.

nem 100% nézz utána!

2009. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, állatorvos- és hely-függő. Általában az egyszerűbb rendelőkben olcsóbb is mint az extra jó klinikákon és nem is feltétlenül kap rosszabb ellátást az állat. Próbálj körbe kérdezősködni a helyi macskás ismerősöknél ők kit ajánlanak, mennyibe kerül. Nekünk két lány cicánk van, az elsőt olyan helyre vittük, ahol a doki szerényebb rendelője a háza mellett volt, azt hiszem ő hatezer forintba került. A következőt két évvel később egy olyan modern állatorvosi rendelőbe vittük, ami benne volt az ivartalanítási akcióban. Na ott úgy volt 7-8 ezer, hogy akciós volt. Érdekes, nem hinném, hogy az előző doktornőnél annyit mentek volna az árak, hogy 8fölött legyen a kislány, mert nála nincs akció, de bedőltünk az "akciónak" :).

A fiú cicánkkat is egy teljesen egyszerű idősebb dokihoz vittük heréltetni az egész 4ezer forintba került alapáron és néztem a neten más meg kandúrért is elkér 7-8 ezret, "akciósan" meg mondjuk minimum 6ot. De a sógornőmékét 3(!) ezerért herélte ki a doki, aki szintén nagyon lelkiismeretes jó orvos.

Én úgy vagyok velük, hogy míg ilyen rutinműtéttel, oltással kell állatorvost keresni tökéletesen megfelel az egyszerűbb is, mert semmivel sem rosszabbak, de az árakkal nincsenek úgy elszállva. Természetesen, ha röntgen kell, akkor megyünk oda ahol van, de addig is nem fizetünk dupla annyit egy kombinált oltásért meg egy herélésért csak azért, mert van egy szép internetes oldala, meg hiper szuper rendelője a dokinak.

A város első helyen említett állatorvosában a csoda rendelőjével együtt így is sikerült már csalódni.

2009. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Helység és orvos függő. Én 12 ezerért ivartalanítottam.
2009. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyíregyházán 10 000 FT-ért,magándokinál
2009. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Dunakanyarban 9.000.-, de eljött érte és vissza is hozta.
2009. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt Makón 7000,-
2010. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!