Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor lehet tejet adni a...

Most akkor lehet tejet adni a macskának?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,nem tudja hasznosítani a cica a tejet,úgy mint a kutya a krumplit.Most akkor feleslegesen adom a macskusznak a tejcsit?Inkább vizet adjak?Vagy most mitévő legyek?
2011. okt. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudja hasznosítani,csak sok macska allergiás rá (a tejcukrot nem tudja emészteni és így fosik tőle)

nekem 4 macskám van, 2 szereti a tejet és kap is,a másik kettő nem.

2011. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek adsz neki tejet egyáltalán? Szerintem teljesen felesleges, és akkor nem kellene ilyeneken filóznod. Bőven megfelel nekik a táp és és a víz. Vízre mindenkinek szüksége van, vagy mit gondoltál?
2011. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Tejcsit vazze... Mint egy Z kategóriás kismama fórumon.


Ha bírja, nem lesz tőle baja (bár nem ez a jellemző). De minek? Semmi pluszt nem kap belőle, maximum tartósítószereket.

2011. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizet adj neki,de ha mindenáron akarsz neki tejet is adni akkor vegyél macska tejet.Szerintem nem kell neki az sem de ha szeretnéd azzal legalább nem ártasz neki úgy ,mint a tehén tejjel.
2011. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
szia:))figyelj sima normális tejed nem szabad adni neki mert többet ártasz vele mint használ!!viszot nem rossz dolog és ötlet a cicusnak tejed adni szuperprémium kategoriákon belül vannak nagyon jó minöségü tejek és tejporok!!!ez ez örök nagy kérdés lesz mindig is a cicáknál a tej kérdése!két véglet van az egyik hogy nem adsz neki semilyen körülmények között tejet!a másik pedig hogy szuperprémium tejed adsz neki!!rolya cenin,acana,orien imas!ezek mint szuperprémium kategoriák!!és nagyon jó tejük van!!ha teheted anyagilag akkor ne is legyen kérdés mert nagy örömet okozol a cicának vele!!!
2011. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Vannak cicák akik nem bírják a tejet, és hasmenésük van tőle (de véleményem szerint ez a macskák egy elég kicsi rétsze) Mostanában egyre inkább azt hangoztatják, hogy nem szabad nekik tejet adni (szerintem ez hülyeség).

Nekem eddig minden cicám szerette és nem volt tőle bajuk.... Ha látod hogy hasmenése van akkor ne adjál neki, ha nincs tőle baja akkor adhatsz :)

Az enyémek előtt mindig van víz, de azt csak akkor isszák, ha szomjasak, a tejet meg kajaként eszik. Szárazzsemlyét szoktam beleáztatni a tejbe és azt imádják :)

2011. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 19. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Zsemlyét tejbe!! Normális??
2023. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!