Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl fogja élni? Éjszaka...

Túl fogja élni? Éjszaka születtek kiscicáim 5 db. 4-et gondosan nevel az anyuka de az 5.-kel nem is foglalkozik nem eteti, nem nyalogatja nem bújik hozzá. Én itatom őt fecskendővel. Van értelme,túléli? Várom válaszotokat.

Figyelt kérdés
kérlek minnél hamarabb válaszoljatok!
2009. máj. 2. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen és túl élte .Am szerintem azért nem foglalkozik vele az anyja mert tudja hogy beteg.Sztem vidd el dokihoz hogy megmondja mi a helyzet
2009. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3 óránként minőségi tejpótlót nyomj bele. Kakilni csak akkor tud ha finoman masszírozod a hasát. Ezen kívül állandóan próbáld visszatenni az annya cicijére. Ha nem sikaerül akkor is túlélheti de necces a dolog. Nagyjából 50% esélye van ha rendszeresen etetet. Nekem párszor sikerült már, sok szerencsét és kitartást.
2009. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok általában kiközösítik /szelektálják/ a gyenge, kevésbbé életképes egyedeket. Nem táplálják, nem törődnek velük, sorsukra hagyják. Azért próbáld meg őt felnevelni. Ha sikerül, boldog érzés lesz. Semmiképpen ne hagyd magára a cicust!
2009. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2009. máj. 2. 19:48
 5/16 A kérdező kommentje:

És este nem tudjátok,hogy mit csináljak vele?

csak mert nem akarom kitenni az anyukához mert ő ráül meg szétnyomja és szegényke éhenhallna.szerintetek bent hagyjam a lakásba estére?

2009. máj. 2. 19:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféleképp hagyd bent...legalább ezt az egyet. (ja és drukkolok az etetéssel kapcs-ban =) )
2009. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi!oké akkor benn hagyom
2009. máj. 2. 20:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen

de itt az volt hogy meghalt az anyacica

sajnos nem élte tul a kiscicca, pedig éjjel is felkeltem megetetni:(

2009. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én sima tejjel itatom.Az jó?vagy a tejpótló jobb?
2009. máj. 2. 20:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A pici alomba ahova a cicát teszed tegyél be egy üveg meleg vizet törölközöbe csavarva,ez majd melegiti apicit a mama helyet.Vigyáz ne legyen a viz nagyon meleg.Sok sikert szoritok nektek
2009. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!