Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerinetetek normális az,...

Szerinetetek normális az, hogy a cicám ennyire ragaszkodik hozzám? (hét éves)

Figyelt kérdés
Akárhova megyek a lakásba jön utánam. Pl:ha átmegyek egyik szobából a másikba, jön utánam. Ha elmegyek fürödni jön utánam. Ha a vécére megyek jön utánam, és még azt is megvárja amíg végzek.(bocs,hogy ezt így kiírtam, de ez az igazság)Ha lefekszem az ágyra,mellém fekszik. Ha a fotelbe arrébb ülök, mellém ül. Szinte már semmit nem bírok csinálni. Egy napig nem voltam itthon és belebetegedett a hiányomba. Kérlek, ha valaki tud segítsen. Nagyon szeretem, de már lassan megőrjít.
2011. okt. 19. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az én cicám is ilyen... Mióta megszületett a babánk, még jobban. Mikor kiderült a kistesó, még hülyén is kezdett viselkedni. Vannak ilyen nagyon szeretetéhes és érzékeny cicusok. Néha engem is az őrületbe kerget, de boldog is vagyok tőle, hogy ilyen különlegesnek gondol :).
2011. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ilyen, ráadásul mindig felmászik az ölembe, a két mancsával átkarolja a nyakamat amennyire átéri, a fejét az államhoz nyomja és úgy belecsimpaszkodik a ruhámba hogy fél óra mire levakarom magamról :D
2011. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja. :D pedig csak egy éve van velem. (13 éves) aranyos meg minden, de mikor elmegyek fürdeni és ne adj isten nem engedtem be. képes egész végig nyávogni. :) de már megszoktam, örülök hogy ragaszkodik hozzám.
2011. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én bármit megadnék, hogy ijen cicáim lehessenek! Akármit! Nagyon szeretem a saját cicáimat, de az eggyik morog mikor simogatom, (felveszem, de egyből morog!) ritkán van hogy hagyja magát, a másik meg fél, mikor meg akarom fogni a harmadik meg imádni való, mert bújik! Nálam is ezek szoktak lenni, mindíg megvár, ezt én aranyosnak tartom, mert én is ragaszkodok hozzájuk! Majd állatokkal szeretnék foglalkozni!
2011. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életemben egyszer volt ilyen cicám, múlt héten vesztettem el. Becsüld meg nagyon, mert hidd el, ha nem lenne vagy legalábbis nem lenne ilyen, borzasztóan hiányozna. Nem kis dolog egy macska bizalmát és szeretetét kiérdemelni. Irigyellek benneteket.
2011. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor megnyugodtam.:) Kedves utolsó válaszoló! Sajnálom,hogy elveszítetted a cicádat.:(
2011. okt. 21. 12:46
 7/8 Manita92 válasza:
Örülj neki, hogy ilyen. Az enyém csak akkor engedi, hogy simogassam, amikor aludni készül. :/
2013. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen cicam. Most 8 éves. Sokat bújik. Ha állok akkor is felkereckedik a karomba. Hátsó labaira all, es a mellsővel nyújtózkodik fel. Hogy vegyem fel. Es nagyon féltékeny ha jon valaki.
2016. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!