Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg kiscicámról van szó mit...

Beteg kiscicámról van szó mit tegyek?

Figyelt kérdés
már egy korábbi kérdésben írtam a részleteket,hogy én etetek egy új szülött kiscicát mert az anyukája nem foglalkozik vele.Az én anyukám azt mondja hogy nincs értelme tovább foglalkozni vele mert úgysem éli tól.szerintetek?
2009. máj. 2. 20:47
1 2
 1/19 vav22 ***** válasza:
100%
Szerintem etesd!!! Ha nem is éli túl legalább te megtettél mindent. Tudod az én kutyusom is volt olyan beteg, hogy még enni se bírt a levest úgy etettem vele, hogy a kezemmel fröcsköltem szájába, h egyáltalán lenyalja-e. Nem állt fel napok óta és amikor hazamentem és meglátott, bár háromszor előreborult, de felállt. Az orvos elgondolkozott rajta,h elaltassa-e. A kutyus túlélte. Csodával határos módon. Annak a kiscicának te vagy az utolsó reménye.Ápolgasd!
2009. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
87%

En ugyan nem lattam az elozo kerdest, de biztosan halalaig etetnem es gondoznam. Megprobalnek mindent, mar csak azert is, hogy ne legyen lelkiismeret furdalasom, hogy nem tettem meg mindent, amit lehetett.

Ugy is meg fog halni... es ha megsem? Ha a kis plusz gondoskodas megmenthette volna? Szerintem ne add meg fel, az elvesztese igy is, ugy is fog fajni...

2009. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is etesd, és éreztesd vele h van remény. Én múlthéten kaptam egy két hetes kiscicát, h mentsem meg az életét, mert az anyukáját elütötték. És életerős kiscica, állandóan nyávog, meg rohangál, és látszik rajta, hogy életerős.Mindent bele! Egy csöppnyi szeretet is sokat segít.
2009. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne élné túl! Lehet kapni direkt újszülött kismacskáknak való tejpótlót, azt kell cseppentővel a szájába csepegtetni.
2009. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!nemadom fel!
2009. máj. 2. 21:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ne add fel! Én hármat gondoztam így két hétig az első pillanattól kezdve. Kitty cicám rájuk sem bírt nézni, csavargott. Aztán egyszercsak meglátta őket két hét után, nyávogott egy hatalmasat, odaszaladt és onnantól kezdve le sem lehetett tépni a cicijéről a kiscicákat. Szóval ne add fel! etesd két-háromóránként!
2009. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ugyanebben a cipőben jártam tavaly ősszel. Megtettünk érte mindent, cumiból etettük, ölbe altattuk meg minden. De sajnos pont mikor már úgy látszott, hogy megmarad, egyik reggelre elpusztult. Annyira sajnáltam.. de nem bántam meg a sok törődést amit érte tettem. valószínűleg bélelzáródásban halt meg..

Ne add fel! Remélem neked sikerül megmenteni a kiscicát! Ha sikerül, hidd el mindennél jobban fog szeretni.. :)

2009. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
és suliidőbe mit csináljak vele?
2009. máj. 2. 21:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt ez a link, töltsd le ami ott van, kölyök-nevelési gyorstalpaló a Noé állatotthontól. Aki írta rengeteg szopizós kölyköt nevelt életerős kiscicává, hajrá, menni fog.

A mi cicáink icipicik voltak enni sem tudtak magukban, akkor még én nem találtam meg amit most neked küldök, mi felhívtunk egy közeli menhelyet azok kiközvetítettek egy macska-mániás nőhöz, akinél voltak anyacicák, elvittük a kölyköket, szerencsére a mama befogadta őket a sajátjai közé és addig maradhattak míg meg értek az önálló életre. Ez is egy megoldás, de ha nem megy, akkor cselekedj a gyorstalpaló szerint. Ha van egy szemernyi esélye a teljes életre kérlek add meg neki!


[link]

2009. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

A második 21:09-es vagyok.

Én is pont így voltam a sulival is. Csak nekem annyi külömbség volt, hogy anyukám is mindent megtett a cicáért és mikor nekem suli volt, ő etette meg vigyázott rá.

Próbáld meg anyukád vagy valakit aki otthon van déleéőtt, megkérni, hogy segítsen.

Mégegyszer sok szerencsét Neked!

2009. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!