Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszul tettem, hogy elvittem...

Rosszul tettem, hogy elvittem a parkból a kiscicát?

Figyelt kérdés
Egyik nap, amikor mentem haza egy parkon keresztül találtam egy kb.1 hónapos kisicát. Nagyon megsajnáltam, ezért hazavittem mivel abban a parkban nagyon sok( tényleg sok) kutya szokott lenni és ráadásul iszonyatos hideg lehet ott este. Innivalója se volt szegénynek. Anyukám otthon nem örült a ciának, ezért beraktam a nyulam hordozójába ideiglenesen már találtam is neki gazdit, de azon gondolkodtam, hogy hiba volt-e elvinni abból a parkból? Lehet hogy eleve ott lakott? Vagy nem lehetséges?
2011. okt. 19. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobban tetted. Gondold el, szegény egy hónaposan ott a parkba, egyedül, magányosan... Nálad jó helye van, eteted, itatod, játszol vele, találsz neki egy szerető gazdit. Mindig arra gondolj, honnan hoztad el, és milyen körülmények közé adod majd oda!
2011. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyhos cicat pont azert tesznek oda, h vki megsajnalja, legalabb nem a kukaba dobtak
2011. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazából nem lett volna szívem ott hagyni bármi történt is volna. :))))
2011. okt. 19. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici nagy valószínűséggel "pincemacska". Nagyobbnál már sanszos, hogy csak csavarog, ill. kijárós. Én majdnem hazahoztam egyet, szintén a parkban csatlakozott hozzám, elkísért hazáig. Csak gyanús volt, hogy ápolt,nem sovány volt. Pár nap múlva kiderült, hogy pár házzal tőlünk jár ki a földszinti ablakon át, amit résnyire nyitva hagynak neki, úgy vissza is tud menni :)
2011. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából a cica elég sovány, ezért próbálom most egy kicsit hízlalni amíg át nem veszi a gazdája. Én még arra is gondoltam, hogy valaki aki nagyon szívtelen volt és már nem kellett neki, az kirakta a parkba. Ahogy valaki más is írta:Lehet azért, hogy megsajnálja valaki és hazavigye.
2011. okt. 19. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól tetted és azt is, hogy gazdit kerestél neki. :)
2011. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű ötlet volt hogy elhoztad . Hiszen bármi történhetett volna vele , és ha a gazdája ennyire felelőtlen nem érdemli meg a macskát
2011. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Éppen ebben a pillanatban vitte el egy néni, igaz, hogy nem ő lesz a gazdi, de ő viszi el a macskát autóval a gazdinak...na mindegy nem ez a lényeg, hanem az, hogy ő azt mondta, hogy " Nagyon rosszat tettél ezzel a macskával, mert ő a parkban született és még szopizott(mármint az anyukájától)! Nem szabadottvolna elhozni"

Szerintetek igaza van? Mert szerintem egyáltalán nem.Végül is, ha a parkban született is volna, akkor se lett volna túl jó dolga, megaztán így biztosan jobb lett neki...Főleg az, hogy annak a gazdinak akinek odajándékozom, annak 12 cicusa van.

2011. okt. 19. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes dolog volt tőled! Akihez viszik a cicát, biztosan gondoskodni fog a megfelelő ellátásáról, ne hallgass az öregekre (bocsánat, nem előítélet, tapasztalat), ők eléggé más véleményen vannak az állattartásról.
2011. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :)Kösznöm a bíztató válaszokat! :) Már értesültem róla és eljtott a gazdihoz a kiscica. :) Egyáltalán nem hiszem, hogy sértegetni akarod az öregeket, nekem is ez a véleményem. :D :))) És mégegyszer köszönöm a válaszoka! :)
2011. okt. 20. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!