Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes fedett macskawct...

Érdemes fedett macskawct venni? Vagy milyen almot vegyek?

Figyelt kérdés
Belemegy ebbe a macska? Nem klausztrofóbiás? Napi kétszer cserélem a macskaalmot, de így is zavar a szaga. Ti hányszor szoktátok cserélni az almot? Milyen almot érdemes venni, ami jobban tartja a szagot?
2011. okt. 20. 12:01
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Érdemes venni, nálunk is az van. Nálam egyből bement a macska, nem zavartatta magát. Alomból sokfélét próbáltam, én a Penny Marketben kapható almot szoktam venni, 5 kg-os kiszerelésben kapható, 1 hétig simán elég. (Naponta-kétnaponta cserélem)

2011. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem már rég volt benti cicám alommal, de mi úgy csináltuk, hogy ha kakilt, azt egyből kivettük, a pisi pedig nem volt olyan büdös, így elég volt pár naponta cserélni. de amúgy belemegy a fedett be is, szerintem!
2011. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fedett nem engedi ki a szagot, filter van a szellőzőjében,amit moshatsz. én csak naponta tisztítom (2 macska van), de soha nem büdös. biokat's almot használunk
2011. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csomó almot kipróbáltam, de elképesztő, van olyan is, ami már akkor büdös, amikor kiöntöm a tálcába!

Most ezt használtam: [link]

és meg is maradok mellette, ebben a hónapban már betankoltam belőle. Ha napi 2-3 alkalommal átkevered, akkor három hétig teljesen szagmentes, a negyedik héten már érzed egy kicsit. Nem sárgul be, hanem ahogy megtelik, kifehéredik, szóval nem is undorító színű. Ehhez képest meg havi 1200 Ft szerintem igazán nem sok.

2011. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Zverlit macskaalmot használok, és nagyon nagyon jó.Érdemes kipróbálni.Van illatos, szagtalan...Illatos is jó, most csak sima van.Egyáltalán nem érezni a szagot, 1 nap van hogy csak este cserélem.Kiszedem a kakit, össze csomósodott pisiket és jó.Már több, mint 1 hónapja nem cseréltem teljes almot!!De azért a tálat kimosom...Addig valamibe kiöntöm az almot.Próbáld ki, nem fogsz csalódni!


[link]

2011. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen ajánlom!!! Először fura lesz a cicának bele kell tessékelni plusz eleinte le kell venni az ajtót, h megszokja, utána megmutatni neki h a fejével be tudja lökni az ajtót.


Az h az alom büdös, valószínűleg az alom hibája, érdemes drágább almot venni. Nekem a biofresh multifites jött be nagyon, semmi szaga nincs- illetve csak az amivel illatosították :) 3300ft és egy cicának 2 hónapra is elég


ugyanis ha rossz az alom akkor a fedettben is büdös lesz, csak a szagok egy részét fogja meg a fedő.


Én is nap 2x takarítom az almot, vagy ahogy éppen, ha látom pont h beleaknáztak a cicák, akkor kiszedem.

2011. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!