Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baj, miért kezdte...

Mi lehet a baj, miért kezdte a macskám mindenhova végezni a dolgát?

Figyelt kérdés
1 éves ivartalanított, lakásban tartott kandúrról van szó. Eddig mindig szépen az alomba járt de mostanában egyre több helyre oda pisil, szennyestartóba, törülközőre, szőnyegre és ma már kakit is találtunk az almon kívül. Semmi nem változott, ugyanazt az almot használjuk, ugyanúgy rendszeresen takarítjuk. Miért csinálja ezt? Hogy tudnánk az alomba visszaszoktatni?
2011. okt. 20. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha felnőtfiú macska és nincs kiműtve akkor lehet hogy,

területet jelöl.

2011. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a kérdést kéne elolvasni...


Szerintem valami miatt nem tisztel benneteket, nem érzi jól magát.

2011. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ne érezné jól magát, nem mutatja semmi jelét. Ő van a központban, mindenki imádja, nagyon aktív, bújós, dorombolós cica, velünk is alszik.
2011. okt. 20. 19:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen, kedves első, írtam hogy ivartalanított. Még ivarérés előtt került sor a műtétre így el sem kezdte sosem a jelölést...
2011. okt. 20. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet h beteg, vigyétek el állatorvoshoz, a macskák szokták így jelezni ha valami nem ok


De én mindenképp kipróbálnék másik almot is, ki tudja, lehet h valamiért már nem szereti...

2011. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Betegségre én nem gyanakszom mert majd kicsattan az egészségtől, rengeteget eszik, gyönyörű a szőre is és nagyon aktív, játékos. Szilikát almot használunk kezdetektől fogva amit ráadásul két hetente cserélünk, nem is havonta. Amint kezd kicsi szaga is lenni már cseréljük, a kakit meg rögtön kiszedjük ahogy belekerült. Most egyébként épp frissen van cserélve szóval az se lehet gond. Lehet hogy megpróbálunk más almot is, de ha eddig szerette akkor nem tudom most már miért ne szeretné.
2011. okt. 20. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért te szereted azt a ruhát/cipőt/bármit, amit x éve vettél? A macskák elég érdekes állatok, nem tudhatod mit miért unnak meg
2011. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy:gondolkozhatsz és ellenkezhetsz napesig, h mi miért van és elutasíthatod a tanácsainkat, mert szerinted ez vagy az a helyzet, VAGY megfogadhatod a tanácsainkat és talán kiderül a probléma. HA nem teszel semmit akkor ez marad. Szóval vidd csak el az orvoshoz, évente egy kivizsgálás amúgy sem árt
2011. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most mi bajod van? Én nem ellenkezem csak vázolom a tényeket. Nekem nem logikus hogy megunjon egy almot amit eddig szeretett, ez nem kaja hogy rálehessen unni. Orvosnál meg most jártunk, megkapta az oltásait és teljesen egészségesnek találták, most akkor mivel menjek vissza?
2011. okt. 20. 20:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Én azt hittem ennél konkrétabb tanácsokat fogok kapni. Az alommal kapcsolatban amúgy írtam hogy kipróbálok másikat... Betegnek meg tudom hogy nem beteg. Volt már beteg és a legkisebb változást is felismerem a viselkedésében. De azért kössz a válaszokat...
2011. okt. 20. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!