Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért a fürdőszobaszőnyeg...

Miért a fürdőszobaszőnyeg lett az alom?!?!

Figyelt kérdés
A nőstény macskám állandóan a fürdőszobaszőnyegre végzi a nagy dolgát de úgy, hogy 10 cm-re van tőle az alomtálcája. Ha nem teszem le a szőnyeg képes és napokig nem kakil, amint lerakom akcióba lép...Próbálkoztam már mindennel, de egyszerűen semmilyen büntetés nem segít. Mit csináljak?!!
2011. okt. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szívesen belefekszik az alomba? Akkor nem csodálnám, hogy nem szívesen rakja bele a nagycuccot. Nálunk az állatmenhelyen a cica (amelyik szeret belefeküdni) még a másikat is elzavarja.

Kénytelen voltam még egy tálcát berakni az "uraknak"

2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert a pisit azt abba végzi, tehát nem értem, hogy a másikat miért nem...
2011. okt. 20. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha ecetes ronggyal áttörölnéd a szőnyeget? vagy akkor sem kakilna? esetleg próbáltad már? lehet akkor elmegy a kedve tőle. Vagy ha vennél egy új fürdőszoba szőnyeget?

Esetleg lehet érdemes lenne ezeket úgy megpróbálni, hogy adsz neki féreghajtót, vagy egy kis tejet (tudom, hogy azt amúgy nem szabad) és akkor hátha a "szükség törvényt bont" :)

2011. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

Nem tudom milyen almot használsz és milyen a fürdőszobaszőnyeg...

De nem elképzelhető, hogy a szőnyeg kellemesen puha, míg az alom túlságos érdes, darabos ami a nagy dolog közben zavarja a tappancsát?

Bennem ez merült fel gyanúként. A pisi azért lehet más téma, mert ott nem kell a hátsó lábaival olyan erősen rátámaszkodnia az alomra, mint nagy dolognál...


De ez csak egy elmélet, nem több.

2011. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!