Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápoktól lesz kevésbé...

Milyen tápoktól lesz kevésbé büdös a végtermék? Mivel etessem a cicát?

Figyelt kérdés

Pl. az alutasakos után nem lehet megközelíteni az almot.

Melyik lenne a legjobb száraztáp, vagy konzerv ami egy kicsit diszkrétebb?


2011. okt. 21. 09:12
 1/9 x) ***** válasza:
A macskatartás már csak ilyen. Meg kell szokni.
2011. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de azért gondoltam vannak fokozatok.
2011. okt. 21. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyers hússal etess. A csirkésnél veszek pulykanyesedéket, ez színhús, ami leesik a feldolgozásnál, 850 Ft/kg. Joghurtos pohárba adagolva lefagyasztom, kb. 10 dkg fér egybe, de ezt reggelente két cicának osztom szét. Nappal száraztáp van kinn nekik, abból eszegetnek. Alig van ürülék, nem mondom, hogy szagtalan, hiszen nem is lehet, de alig érezni. És sokkal kevesebb, mint a konzervnél, mert a töltelékanyag hiányzik. A tasakos egyébként sem jó, mert alig van benne valójában ennivaló, egy része szója, a nagyrész szaft, ami csak átfut rajtuk.
2011. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem rossz ötlet. És milyen száraztápot alkalmazzak?
2011. okt. 21. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én 5-6 félét veszek: Friskiest, Whiskast, Cat Chow-t, Kite-Katot, ezeknek többféle öszzetételét. Így elszórakoznak a válogatással, mindig kuncogunk, mikor halljuk, hogy csörög a tányér. Persze, a végére minden elfogy. Sokan (legalábbis itt a GYK-n) favorizálják az ún. prémiumtápokat. Én próbáltam az istenített Royal Canint, de egyik sem ette, csak kerülgették. Állatorvossal megbeszéltem a táplálást, neki nem kifogása a fentiek ellen.
2011. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyers husitól nem büdös, de a jobb konzervektől sem- 30% hústól felfele, plusz a szárazból nekem az acana eléggé evált szagszempontból, csak győzd megfizetni!
2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16.52

A royal nekem sem jött be, ugyanolyan mint bármelyik kommersz táp...ráadásul még az sincs ráírva hány % hús van benne, szóval én aztán nem hiszek abban a tápban, plusz az is tele van gabonával...


Én is keverem amúgy a száraztápokat de a konzerveket is, egyfélét meg sem esznek, minél több van összekeverve annál jobban élvezik a kis disznók :D

2011. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Prémium tápok (aranyárban..).
2011. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért? Te kakaó illatút raksz le? A természet már csak ilyen.
2011. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!