Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 éves ivartalanított nőstény...

2 éves ivartalanított nőstény macska mellé magamhoz vehetek egy pici kandúrt?

Figyelt kérdés
Szintén ivartalanítva lenne. Olyan szempontból kérdezem, hogy nem bántanák-e egymást. Lakásban lennének.
2011. okt. 22. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen mi a 4 éves ivartalanítt lány cica mellé hoztunk egy kisfiút és szeretik egymást :)
2011. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ivartalanított akkor semmi gond nem lehet.
2011. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát néha előfordul, hogy az idősebb cica védi a területet, a családot az idegen macska elől. Szó szerint féltékeny.

Az én macskám (szintén ivartalanított nőstény volt) meg akarta támadni azt a kiscicát, amit egy éjszakára felhoztam, hogy gazdit kereshessünk neki.

2011. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is egy gazdátlan cicát szeretnék befogadni, most született, nem tudják megtartani, ha meg kertbe adják valakinek, lehet, hogy megfagy..nálam meg elférne és etetni is tudnám. Természetesen ivartalanítanám is, minden orvosi segítséget megkapna.


De nem tudok velük lenni egész nap, max azt tudom megoldani, hogy hétvégén hozom el, és akkor 2-3 napig itthon vagyok, míg összeszoknak. A nagy cicám nyugodt természetű, míg a szüleimnél laktunk, volt egy kutyám, vele minden gond nélkül elvolt, igaz, ott ő volt az "újonc".


Remélem, nem lesz semmi gond, mert szeretném befogadni a kiscicát.

2011. okt. 22. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt már ilyen. Kezdeti féltékenykedés, de semmi komoly, ezért úgy gondolom, hogy hozd csak el. Nálunk az első 1-2 nap volt húzós, most már országos cimborák.
2011. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!