Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon dagadt a cicám?

Nagyon dagadt a cicám?

Figyelt kérdés
házimacska, nőstény, 6éves és 5kg. Mostanában sokat eszeget, mindig kuynerál, és ha nem adunk neki akkor karmol, harap, hisztizik. Nagyon elkényesztetett, és sokat alszik, de szeret rohangászni játszani is, szóval mozog rendesen.
2011. okt. 22. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
nem túlsúlyos szerintem de cuki lehet ha karmol hisztizik:D
2011. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az xD képes ajtót is csapkodni ha nem figyelnek rá
2011. okt. 22. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kövér nem lehet, az enyém négy kiló és elég vékonyka, pedig nem nagy termetű.
2011. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem picit talán dagi...még nem nagy a baj,de figyelj oda rá.Had kéregessen,had hisztizzen !Akkor is csak annyit adj neki amennyit kell.
2011. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora testű. Az enyém is 5 kg, de nőstény létére elég nagy termetű, sétáltatásnál sokszor nézik kiskutyának :) És izmos, tömör, nem löttyedt hájas.
2011. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az hogyan hogyan csapkodja az ajtót?:D
2011. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
odamegy a nyitott ajtóhoz és meglöki a mancsával..de úgy, hogy az ajtó hatalmasat csapódik... vagy legalábbis elég nagyot ahhoz, hogy felkeltse reggel az egész családot :D erős jellem :) imádom <3
2011. okt. 23. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kandúrom 7kg és épp hogy egy kis plusz van rajta, egy átlag macska 4kg, így azt mondanám, nem vészes a helyzet de ne hagyd elharapózni a dolgot!
2011. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs elhízva, nekem is pont ilyen adatokkal rendelkezik az egyik cicmicem : ) Bár ő kinti cica.
2011. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
DE aranyos cicátok van! :DDDDDDD
2012. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!